Far-Cry-4
کسب درآمد دلاری در ایران

پس از مردن Ishwari که مادر پسر خود یعنی Ajay Ghale بود، پسرش تصمیم گرفت به وطن خود یعنی Kyrat برگردد. هدف او برای بازگشت به کشور Kyrat، پیش بردن آرزو های مادرش و ریختن خاکستر او در مکانی با عنوان Lakshmana می باشد. اما در مسیر بازگشت به وطن خود، با یک اتوبوس مسافر بری، ناگهان افراد داخل اتوبوس، توسط Royal Army مورد حمله قرارگرفتند و متاسفانه Ajay Ghale، توسط Pagan Min به زندان برده شد!.

پس از اینکه، راه خود را از طریق عمارت Pagan پیدا کرد، Ajay موفق شد با کمک Sabal از آنجا فرارکند. Sabal یکی از فرمانده های Golden Path می باشد که توسط پدر Ajay تاسیس شده بود، در بازی Far Cry 4، در واقع Golden Path ها یک گروه شورشی می باشند!. Ajay کشور خود را نمی توانست ترک کند چرا که Royal Army ها، کنترل کشور را در دست گرفته بودند مخصوصا فرودگاه ها و مرزهای کشور. در نهایت اگر Ajay قصد فرار داشت در دام می افتاد.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

بیست سال پس از آنکه، Ishwari و پسرش Ajay، از کشور Kyrat فرارکرده بودند، تعداد شورشیان کم شده بود، به همین دلیل با کمک Golden Path ها به جنگ می پرداختند. ناگفته نماند که نام پدر Ajay در واقع Mohan Ghale می باشد. Ajay یک سمبل و فرد محترم برای Golden Path ها (شورشیان) َشد. برنامه اصلی Ajay برای نابودی Pagan، در واقع به قتل رساند فرمانده های سه منطقه مهم او بود!. نام این فرمانده ها عبارت اند از: Paul De Pleur ، کسی که مسول تولید مواده مخدر (تریاک) و همچنین مسول اجرای اتاق های شکنجه Pagan می باشد.

این یک محتوای ویژه است!

دسترسی فقط برای کاربران ویژه رسانه ویژن ها ممکن است.

اسپویل!: بررسی داستان بازی Until Dawn
بیشتر ببینید

برای مشاهده محتوا وارد شوید!VIP-icon

ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)