BloodBorne
کسب درآمد دلاری در ایران

در چند لحظه اول بازی، نقش یک شکارچی را بر عهده خواهید داشت و از چشمان یک شکارچی، داستان بازی را شروع خواهید کرد. قطعا از این دید، می توان، عنوان اول شخص را اختصاص داد. شکارچی مشاهده می کند که یک فرد پیر، با سن و سال بالا، آن ها را رهبری می کند. آن مرد پیر، توضیح داد که می خواهد یک انتقال خون انجام دهد و به شکارچی گفت که آن ها برای سراغ گرفتن از PaleBlood، به مکان درستی آمده اند. آن مرد پیر به شکارچی هشدار داد که او به یک سفر وحشتناک خواهد رفت که ما آن را در قالب یک رویای بد خواهیم دید. شکارچی پس از اینکه تعداد بسیار زیادی موجودات حیوان صفت مشاهده کرد از رویا خارج شد. پس از اینکه گیمر، شخصیت شکارچی مورد علاقه خود را ایجاد نمود، بازی به حالت سوم شخص تغییر پیدا خواهد کرد و سپس شکارچی در یک اتاق کوچک از خواب بیدار می شود. شکارچی از اتاق خارج شده و متوجه می شود که داخل َشهر Yharnam هستند.

خیلی زود، پس از اینکه وارد شهر Yharnam شدند، گیمر با یک منطقه روح مانند رو به رو خواهد شد که Hunter Dream نام دارد. این منطقه برای شما نقش دو چیز را خواهد داشت: نقش مخفیگاه و نقش کارگاه. با دو شخصیت جدید مواجه می شوید. Gehrman، یک فرد مسن و سالخورده که از صندلی چرخ دار استفاده می کند، وظیفه او آموزش دادن به شکارچیان و راهنمایی کردن آن ها می باشد.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

شخصیت بعدی Doll نام دارد، وظیفه اصلی او، راهنمایی کردن گیمر برای ارتقا دادن لول یا سطح خود می باشد. Gehrman به بازیکن اطلاعاتی راجع به بدست آوردن خون خواهد داد، برای دست یافتن به خون کافیست تعدادی از غول ها یا همان Monster هایی که داخل شهر Yharnam هستند را نابود کنید. شکارچی بزودی متوجه خواهد شد که Plagune در واقع اسرار تاریکی می باشد!.

این یک محتوای ویژه است!

دسترسی فقط برای کاربران ویژه رسانه ویژن ها ممکن است.

اسپویل!: بررسی داستان بازی Silent Hill
بیشتر ببینید

برای مشاهده محتوا وارد شوید!VIP-icon

ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)