BioShock
کسب درآمد دلاری در ایران

BioShock یکی از شاهکارهای نسل هفتم بازی های ویدئویی است. این بازی از داستانی بسیار عمیق برخوردار است که ریشه های محکمی در بحث های فلسفی دارد. پیشنهاد می کنیم برای درک بهتر زیبایی های دنیایی که سازندگان این بازی خلق کرده اند، حتما هر سه شماره مجموعه را با دقت بازی کنید.

در سال 1961، یک هواپیمای مسافربری در اقیانوس اطلس سقوط می کند. «جک» تنها فردی است که از این حادثه جان سالم به در می برد. او لحظاتی پس از سقوط، خود را روی سطح آب می بیند و از میان تکه های سوزان هواپیما، خود را به فانوس دریایی که در نزدیکی محل سقوط وجود داشت می رساند. از قضا این یک فانوس دریایی معمولی نیست؛ بلکه ایستگاهی است به مقصد شهر زیردریایی «رپچر»!

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

پس از اینکه جک وارد رپچر می شود، فردی به نام «اطلس» از طریق رادیو با وی تماس می گیرد و او را راهنمایی می کند تا از «اسپلایسرها» (دشمنان معمولی بازی) و سایر خطرات موجود در رپچر دوری نماید. اطلس از جک درخواست می کند که جلوی «اندرو رایان»، سازنده و اداره کننده شهر رپچر را بگیرد. او به جک می گوید که خانواده اش توسط رایان زندانی شده اند و برای نجات آنها، جک باید یک زیردریایی را پیدا کند.

این یک محتوای ویژه است!

دسترسی فقط برای کاربران ویژه رسانه ویژن ها ممکن است.

برای مشاهده محتوا وارد شوید!VIP-icon

4 نکته برای ایستادن واسه چیزی که به آن باور دارید
بیشتر ببینید
ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)