Assassin's-Creed-Unity
کسب درآمد دلاری در ایران

Assassin’s Creed Unity هشتمین بازی از مجموعه‌ی پرطرفدار Assassin’s Creed محسوب می‌شود. داستان بازی در دوران انقلاب فرانسه جریان دارد و تلاش‌های شخصیتی به نام «آرنو دورین» برای هدایت این انقلاب در مسیر درست را به نمایش می‌گذارد.

کمپانی ابسترگو یک دستگاه جدید به نام هلیکس می‌سازد که از طریق آن می‌توان به حافظه‌های ژنتیکی مختلف دسترسی پیدا کرد. استفاده کنندگان از این دستگاه «بازیکن» نامید می‌شوند.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

بازیکن کار را از زمان غارت معبد پاریس و دستگیری «ژاک دی مولی»، بیست و سومین و آخرین رهبر تمپلارها در سال ۱۳۰۷ میلادی آغاز می‌کند. در زمان غارت معبد، دی مولی یک شمشیر و کتاب را به یک تمپلار دیگر می‌سپارد و او آنها در درون یکی از سردابه‌های فرانسه مخفی می‌کند. پس از این ماجرا بازیکن به زمان مرگ دی مولی و سوزانده شدن او در آتش منتقل می‌شود و نفرین شاه فیلیپ چهارم و پاپ کلمنت پنجم توسط او را مشاهده می‌کند.

در این لحظه اساسین‌ها این حافظه را می‌دزدند و از بازیکن می‌خواهند که برای کمک به آنها بپیوندد. اساسین‌ها سپس یک ویدئو از ابسترگو را به نمایش می‌گذارند که این شرکت در آن درباره‌ی حافظه‌ای به نام سیج که محتوی DNAهای اولیه است صحبت می‌کند. ابسترگو همچنین در این ویدئو از پروژه‌ی ققنوس صحبت می‌کند که امیدوار است بتواند از طریق آن به مقدار زیادی ژنوم اولیه برای هدفی نامشخص دست پیدا کند.

سپس اساسین‌ها یک حافظه‌ی دیگر را در اختیار بازیکن قرار می‌دهند که به وسیله‌ی آن می‌تواند به سیج دسترسی پیدا کند. بازیکن از طریق این حافظه به شهر ورسای در سال ۱۷۷۶ سفر می‌کند و هدایت آرنو دورین را به عهده می‌گیرد. آرنو که فرزند یکی از اشراف‌ زادگان فرانسوی است، با «الیزه دلا سره»، دختر یکی از رهبران تمپلارها ملاقات می‌کند. پدر الیزه کسی است که پس از کشته شدن پدر آرنو در قصر خود، با اینکه می‌دانست او یک اساسین است (آرنو از این موضوع بی‌خبر بود)، اما آرنو را به فرزندخواندگی قبول می‌کند. سپس داستان به ۱۳ سال بعد جشن عضویت الیزه در اجتماع تمپلارها را نشان می‌دهد. یک پیغام به آرنو داده می‌شود تا آن را به دست دلا سره برساند، اما او این پیغام را در اتاقش می‌گذارد و برای دیدار با الیزه به طور پنهانی به مهمانی می‌رود. پس از ملاقات با الیزه، آرنو از جشن خارج می‌شود، اما با صحنه‌ی قتل دلا سره مواجه می‌گردد. آرنو اشتباها توسط نیروهای امنیتی به عنوان قاتل دلا سره شناخته می‌شود و پس از دستگیری او را در قلعه‌ی باستیل زندانی می‌کنند.

این یک محتوای ویژه است!

دسترسی فقط برای کاربران ویژه رسانه ویژن ها ممکن است.

اسپویل!: بررسی داستان بازی Assassin's Creed Origins
بیشتر ببینید

برای مشاهده محتوا وارد شوید!VIP-icon

ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)