Assassin's-Creed-Origins
کسب درآمد دلاری در ایران

بازیکن نقش Medjay (محافظ فرعون) به نام بیک و همسرش آیا را به عهده دارد، از آنجا که آنها در طول تحولات گسترده ای از مردم زمان پادشاهی پتلویم محافظت می کنند: در حالی که فرعون، بطلمیوس سیزدهم، با جاه طلبیش برای گسترش قلمرو پادشاهیش مبارزه می کند تا حاکمیت خود را حفظ کنند؛ خواهرش، کلئوپاترا که اخیرا عزل شده است، نیروهای وفادار را به راه اندازی یک ضد کودتا علیه بطلمیوس آغاز می کند؛ و تهاجمات مکرری به پادشاه، توسط جمهوری روم تحت فرماندهی ژولیوس سزار می کند که منجر به ترس از تهاجم حتمی و قریب الوقوع شد. نقش بیک به عنوان یک Medjay (محافظ فرعون) است و آیا با مخابره با نیروهای مخفی که این رویدادها را دستکاری می کنند و تبدیل به اولین قاتلان می شوند.

در حال حاضر، لیلا حسن، همراه با دوست و همکارش، دینا گری، تحقیق در بخش تحقیقات تاریخی آسترگو، با یافتن و بازیابی مصنوعات در مصر، را به عهده دارد. اگر چه، او به جای یافتن مقبره ای حاوی مومیایی های قدیمی باک و آیا است. Layla، انتظار دارد که پیدا کند هر گونه اطلاعات مربوطی که او را در موقعیت پروژه شرکت آنیموس حفظ کند، بدین منظور تصمیم می گیرد که بدون اطلاع به سرپرست خود، خاطرات بایک و آیا را با استفاده از آنیموس اصلاح شده، علی رغم اعتراض دیانا، دوباره زنده کند.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

در 49 سال قبل از میلاد، بایک، Medjay محترم مسئول حفاظت از Siwa Oasis، همراه با پسرش خمو توسط یک گروه متشکل از پنج مرد ماسک زده به یک غار زیرزمینی در معبد آمون ربوده شد. مردان ماسک زده به بایک یک گوی طلایی می دهند و از او می خواهند از آن برای باز کردن یک غار مخفی استفاده کنند. خمو به بایک برای فرار کمک می کند، اما در طول مبارزه برای کشتن یکی از مردان ماسک زده، بایک سهوا به قفسه سینه خمو خنجر میزند و او را می کشد.

این یک محتوای ویژه است!

دسترسی فقط برای کاربران ویژه رسانه ویژن ها ممکن است.

نوستالژی: Monkey Island
بیشتر ببینید

برای مشاهده محتوا وارد شوید!VIP-icon

ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)