کسب درآمد دلاری در ایران

یکی از قابلیت‌های مهم و کاربردی وردپرس، ویژگی ساختن دسته بندی و زیردسته بندی است، البته برچسب ها هم در کنار دسته بندی‌ها شما را در وردپرس همراهی می‌کنند؛ مهم ترین تفاوت برچسب‌ها با دسته بندی‌ها در وردپرس، امکان ساخت زیردسته برای دسته بندی‌ها می‌باشد، در صورتی که این امکان برای برچسب‌ها وجود ندارد.

مرتب سازی محتوای وب‌سایت

دسته بندی‌ها اهمیت ویژه‌ای در سایت شما دارند، در عین حال که به شما در مرتب سازی محتوای وب‌سایت کمک می‌کنند، به شما این امکان را می‌دهند تا آن‌ها را برای کاربران خود به نمایش بگذارید و آن‌ها نیز از طریق موضوعات مختلف به محتوای شما به راحتی دسترسی داشته باشند، در واقع هر دسته بندی می‌تواند آرشیوی از محتوای موجود در آن دسته برای نمایش به کاربران وب‌سایت شما باشد.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

تصور می‌کنیم که وب‌سایت شما در زمینه گردشگری فعالیت می‌کند، شما نیاز دارید که لیستی از کشورها همراه با شهرهای آن‌ها را داشته باشید و محتوای خود را با توجه به کشور و شهر به نمایش بگذارید؛ به این‌صورت کشورها دسته بندی‌های شما خواهند بود و شهر‌ها نیز زیردسته‌های شما.

به عنوان مثال: کشور ایران – شهر مشهد، تهران و … در اینجا ما کشور ایران را به عنوان دسته بندی در وردپرس وارد کردیم و سپس شهر‌ها را به عنوان زیردسته اضافه کردیم.

نحوه افزودن دسته بندی‌ها در وردپرس

برای افزودن دسته بندی‌ها در وردپرس کافیست از طریق پیشخوان وردپرس، منوی نوشته‌ها و سپس گزینه دسته‌ها اقدام کنید. به راحتی عنوان دسته بندی، لینک دسته بندی، توضیحات و … را وارد می‌کنید و آن را به وردپرس خود اضافه می‌نمایید؛ برای افزودن زیردسته هم کافیست دسته بندی مادر را انتخاب کنید و سپس اطلاعات زیردسته را وارد و آن را اضافه کنید. شما می‌توانید بصورت مستقیم از طریق صفحه افزودن نوشته در وردپرس هم دسته بندی‌های خود را همانند برچسب‌ها اضافه کنید و در دفعات بعدی فقط آن‌ها را از لیست برای هر نوشته انتخاب نمایید.

چگونه بهترین میزبان وب را برای وردپرس انتخاب کنیم؟
بیشتر ببینید

نمایش دسته بندی‌ها در وب‌سایت

برای نمایش دسته بندی‌ها در منوی سایت خود می‌توانید از طریق فهرست‌های وردپرس اقدام کنید، همچنین می‌توانید دسته بندی‌های سایت خود را از طریق ابزارک‌ها در وردپرس هم به نمایش بگذارید، به این‌صورت که از طریق ابزارک دسته بندی‌ها، شما لیست دسته بندی‌های سایت خودتان را در سایدبار اضافه می‌کنید و کاربران از این طریق به موضوعات سایت شما دسترسی خواهند داشت.

امیدواریم از این پست بهترین استفاده را کرده باشید، در ادامه اگر سوالی دارید حتما مطرح کنید.

ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)