UnderTheSea-game
کسب درآمد دلاری در ایران

برای سرگرم شدن و لذت بردن از لحظه ای که در آن هستیم با استفاده از بازی های مختلف، بطور حتمی نیاز به بازی های پر از جزئیات نیست، گاهی اوقات یک بازی ساده اما با گیم پلی جالب و کمی هم فکری خود، می‌تواند ما را سرگرم کند؛ بازی ایرانی زیر دریا، یکی از همین بازی های ساده، اما سرگرم کننده است.

زیر دریا بدون هیچ مقدمه و حاشیه ای شما را با منوی اولیه و سپس شروع بازی روبرو می‌کند. در همان منوی اولیه، راهنمای مربوط به بازی نیز گنجانده شده است، همچنین می‌توانید موسیقی و یا افکت های صوتی بازی را نیز فعال یا غیرفعال کنید. زیر دریا به شما اجازه کنترل موجودی دریایی را می‌دهد، در بازی شما می‌بایست سمت راست و چپ دستگاه اندرویدی خود را با توجه به مسیر موجودات، لمس نمایید.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

با بدست آوردن امتیاز به شما عناوین مختلفی داده می‌شود، به عنوان مثال عنوان تازه کار و …؛ همچنین بعد از بدست آوردن هر موفقیت در بازی، بخش جدیدی به موجود دریایی شما با رنگی تازه افزوده می‌شود، به اینصورت بازی کمی چالش برانگیز تر می‌شود، حال شما می‌بایست با توجه به رنگ هر قسمت از موجود دریایی خود، اقدام به گرفتن موجودات دیگر با استفاده از لمس سمت چپ و راست صفحه نمایش دستگاه اندرویدی خود کنید.

گرافیک و طراحی بصری بازی در سطح معقولی قرار دارند و خیلی خسته کننده نیستند. یکی از اشکالاتی که به بازی می‌توان گرفت، خطی بودن گیم پلی و سیستم ثبت امتیاز آن می‌باشد، با این حال ممکن است در بروزرسانی های بعدی، این‌مورد نیز توسط سازندگان رفع شود. بطور کلی بازی زیر دریا، عنوانی سرگرم کننده و البته ساده است، بازی که می‌تواند شما را برای مدتی سرگرم نماید.

معرفی بازی موبایل Quiz of Kings
بیشتر ببینید

امتیاز ویژن ها - 5

دریافت از بازار

ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)