HighwayRacer-game
کسب درآمد دلاری در ایران

ویراژ یک اتومبیل رانی بی پایان است. حتما با عنوان Traffic Racer آشنایی دارید، بازی که در مدت کمی محبوب شد، سبک و حالت کلی ویراژ نیز، مانند Traffic Racer می‌باشد، با این تفاوت که دارای امکانات و جزئیات بیشتری می‌باشد. در ادامه نگاهی داریم به بازی ایرانی و موفق ویراژ، با ما همراه باشید.

گیم پلی بازی با توجه به سبک انتخابی، بی پایان و هیجان انگیز می‌باشد، در ابتدا می‌بایست ماشین خود را انتخاب کنید، قابل ذکر است که شما می‌توانید برخی از ماشین های ایرانی را نیز انتخاب و استفاده کنید، مثلا پیکان، پراید و …؛ پس از انتخاب ماشین مورد نظر، می‌توانید وارد بازی شده و امتیاز کسب کنید و در انتها نیز امتیاز خود را ثبت کنید. بخشی نیز برای شخصی سازی ماشین ها در بازی وجود دارد، در این بخش می‌توانید با توجه به سلیقه خود، ماشین را شخصی سازی کنید، به عنوان مثال رینگ و یا کیت بدنه را تعویض کنید، بر روی ماشین خود برچسب گذاری کنید و یا کلا رنگ ماشین را عوض نمایید.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

بازی ویراژ دارای چندین بخش مختلف است، بخش بی پایان، دزد و پلیس، بازی با دوستان و چند نفره. هر بخش دارای قوانین و گیم پلی خاصی می‌باشد. ویراژ دارای گرافیک و طراحی بصری بسیار عالی نیز می‌باشد و با امکانات فراوانی که در دست شما می‌گذارد، لذت بسیاری را برای شما و دوستانتان فراهم کرده است. در انتهای هر دور از بازی، می‌توانید امتیاز خود را ثبت کرده و بین دیگر بازیکنان نیز مطرح شوید و رکورد دیگران را نیز بزنید!

معرفی بازی موبایل نبرد اساطیر
بیشتر ببینید

ویراژ عنوانی هیجانی و ویژه علاقه مندان به اتومبیل رانی است، گیم پلی و گرافیک بخصوص، موسیقی و افکت های صوتی بی نقص و … ویراژ را تبدیل به سرگرمی بی پایان کرده اند.

امتیاز ویژن ها - 5

دریافت از بازار

ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)