fruitcraft-game
کسب درآمد دلاری در ایران

بازی های کارتی بسیار زیادی تاکنون ساخته شده اند؛ عناوینی متنوع و جذاب منتهی بصورت انگلیسی و تولید شده توسط سازندگان کشورهای دیگر. فروت کرفت عنوانی جذاب و کارتی ایرانی است. بازی که شما را برای مدت زیادی سرگرم خود خواهد کرد. در ادامه به بررسی این بازی خواهیم پرداخت، با ما همراه باشید.

بازی بصورت آنلاین و چند نفره می‌باشد، در ابتدا چندین کارت بصورت رایگان به شما داده خواهد شد؛ با استفاده از کارت های خود می‌بایست بخش های مختلف بازی را پیش ببرید؛ البته نگران نباشید، فروت کرفت در همان ابتدا و در مواقع مورد نیاز نیز به شما آموزش های لازم را خواهد داد و شما می‌توانید براحتی در بازی پیش بروید.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

فروت کرفت دارای بیش از 200 کارت و شخصیت متفاوت است، هر کدام از این کارت ها دارای قدرت متفاوتی هستند؛ شما می‌‌توانید با کارت های خود به جنگ قبایل رفته و دیگر دشمنان را نابود سازید و امتیاز کسب کنید و سپس کارت های بیشتری را خریداری نمایید. البته می‌توانید با استفاده از فروشگاه موجود در بازی نیز خیلی سریع تر و با پرداخت هزینه در بازی پیشرفت کنید.

در بازی می‌توانید وارد قبیله شده و با دوستان خود گفتگو کنید؛ می‌توانید به آن ها کمک کرده و یا از آن ها کمک بگیرید. با پیشرفت در فروت کرفت، کارت های شما نیز افزایش می‌یابد و ساختمان های جدید تری به بازی شما اضافه شده و قابلیت های بازی برای شما نمایان خواهند شد. فروت کرفت دارای بخش بهترین بازیکنان نیز هست و با کمی تلاش می‌توانید رتبه خود را در این لیست نیز افزایش دهید.

معرفی بازی موبایل هزارمشتان
بیشتر ببینید

فروت کرفت عنوانی چند نفره و لذت بخش، بازی که شما را مشغول و برای مدت زیادی سرگرم خواهد کرد.

امتیاز ویژن ها - 5

دریافت از بازار

ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)