ZombieDefense-game
کسب درآمد دلاری در ایران

بازی اندرویدی Zombie Defense یک عنوان در سبک استراتژیک دفاعی می باشد که توانست، در ابتدای عرضه خود توسط Home Net Games طرفداران زیادی را با توجه به گیم پلی زیبایی که دارد، جذب خود کند. در ابتدای شروع بازی، می توانیم با عضویت اکانت خود را سیو (ذخیره) کنیم و در صورت حذف APK، دوباره با نصب آن بر روی گوشی های دیگر ادامه بازی را از مراحله گذشته انجام دهیم.

در صفحه اصلی بازی Zombie Defense، شاهد سه شخصیت خواهیم بود، هرکدام از این شخصیت ها سرباز های مخصوص و قدرتمندی هستند که می توانید در هنگام جنگیدن با زامبی های خون خوار آن ها را انتخاب کنید تا از مرز شما دفاع کنند، البته ناگفته نماند که سرباز های دیگری هم برای دفاع، توسط تیم سازنده، یعنی Home Net Games طراحی شده اند. ولی سازندگان، سعی کرده اند در ابتدای ورود به صفحه اصلی بازی Zombie Defense سرباز های برتر را به نمایش قرار دهند.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

یکی از نکات اذیت کننده ایی که در بازی دیده می‌شود، وجود تبلیغات پی در پی در صفحات اول بازی می باشد. که می توانیم در عکس بالا و پایین این‌مورد را مشاهده کنیم. با این حال شما می توانید با خرید بسته های پولی موجود دربخش فروشگاه بازی، این تبلیغات را از بین ببرید.

و اما در رابطه با بخش فروشگاه بازی، در ابتدای فروشگاه می توانیم عبارت Remove Advertisements را مشاهده کنیم!. همان طور که ذکر کرده بودیم در بازی زیبا و هیجان انگیز Zombie Defense می توانید بخش تبلیغات پایین صفحه بازی را در صورتی که باعث اذیت شما می شود با زدن بر روی آیتم Remove Advertisements آن ها را با پرداخت مقداری پول حذف کنید. همچنین در ادامه فروشگاه عبارت 20% Reduce All Upgrades را خواهیم دید که با استفاده از آن مقدار پولی که باید برای آپدیت لباس ها، سلاح ها و یا هرچیز دیگری پرداخت کنیم می توانیم بیست درصد کاهش دهیم.

معرفی بازی موبایل Darkness Reborn
بیشتر ببینید

بازی Zombie Defense دارای بخش آپدیت گسترده ایی است. همان طور که در تصاویر می بینید، دو بخش Gold upgrade و Regular Upgrade در پیش خواهیم داشت. تفاوت این دو بخش به طور کلی در اعضای معمولی و اعضای وی ای پی است. افرادی که به بخش Gold Upgrade با پرداخت پول دسترسی پیدا خواهند کرد در بازی می توانند قدرت خود را نسبت به افراد معمولی ( Upgrade Regular ) افزایش دهند و به راحتی مراحل دشوار بازی را طی کنند.

بازی Zombie Defense دارای مود های مختلی جهت سرگرمی دوست داران خود می باشد. به طوری که هر یک از این مود ها همان طور که در تصاویر مشاهده می کنید دارای مرحله های مختلفی هستند که هرچه بیشتر پیش می روید مرحله ها سخت تر و هزینه ساخت سرباز برای مقابله با زامبی ها گران تر خواهد شد. پس از انتخاب کردن مرحله و شروع شدن بازی، در ابتدا شما خانه های دایره ایی شکل می بینید که باید با کلیک کردن بر روی آن ها سرباز های مورد نظر خود را خریداری کنید.

Zombie Defense عنوانی جذاب و سرگرم کننده است، بازی که می‌تواند شما را برای مدتی مشغول خود نگه‌دارد و همچنان نیز تکراری نشود.

امتیاز ویژن ها - 4

دریافت از بازار

ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)