superseastar-game
کسب درآمد دلاری در ایران

ساخت و انتشار عنوانی جدید همیشه یکی از سخت ترین کارهای ممکن است، چرا که می‌بایست تمامی جوانب را در نظر گرفت و در انتها محصولی بدون نقص عرضه کرد، به همین دلیل کمتر پیش می‌آید که عنوانی تازه و با سبکی خاص بتواند از همه لحاظ عالی باشد؛ بازی ستاره دریایی شگفت انگیز، یکی از همان بازی های کمیاب و بی نقص می‌باشد. در ادامه به معرفی و بررسی این بازی فوق العاده جذاب ایرانی، می‌پردازیم.

پس از نصب و اجرای بازی، با منو و رابط کاربری جالبی روبرو خواهید شد، از همان ابتدا می‌توانید بدون اتلاف وقت به سراغ شروع بازی بروید، ستاره دریایی در همان مراحل ابتدایی آموزش های لازم را به شما می‌دهد و شما را تبدیل به استاد فنون رزمی در زیر دریا می‌کند! البته در جای، جای بازی نیز آموزش و راهنمای های لازم ذکر شده است. بازی در نسخه اولیه خود دارای 54 مرحله جذاب و مهیج هست و با توجه به لیست مراحل موجود در بازی، مطمئنا بازی بروزرسانی خواهد شد و مراحل بیشتری نیز به آن افزوده می‌شود.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

داستان بازی از آن‌جایی شروع می‌شود که ستاره‌دریایی با تماشای آسمان شب شیفته ستاره‌های درخشانِ آسمان شده و تصمیم می‌گیرد به یک ستاره واقعی تبدیل شود! بنابراین سفر خود را به سمت مقر پرتاب شاتل آغاز می‌کند تا همراه آن به فضا سفر کند! اما اصولا خرچنگ‌های اقیانوس موجوداتی نیستند که با دیدن یک ستاره دریاییِ چرب و نرم به سادگی از کنارش بگذرند، ستاره دریایی که برای رسیدن به هدف خود کاملا مصمم است با خرچنگ‌ها تا پای جان می‌جنگد و در راه با فراز و نشیب‌های زیادی روبرو می‌شود؛ این سفر سخت و دراز، ستاره دریایی را به یک جنگجوی زبده تبدیل می‌کند… .

معرفی بازی موبایل Game of War
بیشتر ببینید

گیم پلی بازی کاملا لذت بخش می‌باشد، در ابتدا شما تنها می‌توانید یک شخصیت را انتخاب کرده و به بازی بپردازید اما هر چه که در مراحل پیشرفت می‌کنید و امتیاز بیشتری بدست می‌آورید، قابلیت و شخصیت های جدید نیز قابل دسترسی می‌شوند؛ شما به عنوان ستاره دریایی، باید خرچنگ و موجودات خبیث دریایی را نابود کنید، حال در این بین می‌توانید از سلاح های پیشرفته مثل راکت انداز و … استفاده کنید و یا با استفاده از فنون رزمی آن‌ها را نابود سازید!

طراحی شخصیت ها، پس زمینه و جزئیات موجود در بازی از کیفیت مناسبی برخوردار می‌باشند، همچنین افکت های صوتی و موسیقی های متن استفاده شده نیز کاملا با جو بازی همخوانی دارند. بطور کلی بازی ستاره دریایی شگفت انگیز، عنوانی جذاب و فوق العاده است، این بازی می‌تواند شما را کاملا سرگرم خود کرده و تجربه جدیدی را به شما هدیه دهد.

امتیاز ویژن ها - 5

دریافت از بازار

ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)