streetskater-game
کسب درآمد دلاری در ایران

Street Skater 3D در ظاهر یک اسکیت بازی موبایلی است، اما کمترین شباهت را به یک اسکیت واقعی دارد! در واقع باید این بازی را عنوانی در سبک دویدن بی پایان و شبیه بازی هایی مانند Temple Run بدانیم.

در بازی شما می توانید در سه لاین به چپ و راست بروید، موانع مختلف را رد کنید و تا می توانید سکه جمع آوری نمایید. سپس با این سکه ها می توانید شخصیت های جدید آزاد کنید. همان طور که می توانید حدس بزنید، Street Skater 3D چیز جدیدی برای ارائه کردن ندارد.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

بازی دارای دو نوع کنترل مختلف است (یکی با استفاده از دکمه های روی صفحه و دیگری به وسیله کج کردن گوشی) که می توانید بنا به سلیقه خودتان یکی را انتخاب کنید، اما هیچ کدام از این دو نوع کنترل از طراحی مناسبی برخوردار نیستند و با آنها احساس راحتی نمی کنید.

گرافیک بازی کاملا سه بعدی و از نوع واقع گرایانه است. در طراحی محیط های بازی دقت زیادی به کار رفته و توجه به جزییات کاملا مشخص و قابل قبول است. به انیمیشن حرکات شخصیت ها نیز نمی توان ایراد خاصی وارد نمود.

به طور کلی Street Skater 3D یک بازی اسکیت متوسط است که گیم پلی یکنواخت و خسته کننده ای دارد. حتی اگر به بازی های اسکیتی علاقه دارید پیشنهاد نمی کنیم به سراغ این بازی بروید، چون انتخاب های بسیار بهتری پیش روی شما قرار دارند.

امتیاز ویژن ها - 2

دریافت از بازار

معرفی بازی موبایل نجات یافته
بیشتر ببینید
ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)