soccerstars-game
کسب درآمد دلاری در ایران

Soccer Stars برخلاف نامش بیشتر شبیه یک بازی بیلیارد است تا فوتبال! در این بازی شما باید مثل یک بیلیاردباز، مهارت خود را در هدایت توپ در زمین مسابقه به نمایش بگذارید، اما به جای چوب بیلیارد، تعدادی مهره در اختیار دارید که در واقع بازیکنان فوتبال هستند.

با اینکه بازی به صورت آفلاین و تک نفره نیز قابل انجام است، اما لذت اصلی Soccer Stars را وقتی می چشید که آن را دو نفره و آنلاین بازی کنید. در بازی خبری از زمان مشخص شده برای هر مسابقه نیست و هر بازیباز که بتواند دو گل بزند برنده بازی خواهد بود! هر تیم از پنج بازیکن (مهره) تشکیل شده است. در هر نوبت شما می توانید یکی از مهره ها را به سمت توپ هدایت کنید؛ برای اینکار باید به سبک بازی «پرندگان عصبانی» انگشتتان را در خلاف جهتی که می خواهید بازیکن تان حرکت کند بکشید. کنترل بازی بسیار روان است و مهره ها به شک کاملا منطقی در زمین مسابقه حرکت می کنند. فیزیک توپ بازی نیز تا حد ممکن طبیعی کار شده است.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

ممکن است در ابتدا تصور کنید که شانس، حرف اول و آخر را در بازی می زند، اما به زودی خواهید فهمید که مثل فوتبال واقعی، اینجا هم باید تاکتیک داشته باشید. نباید فقط به گل زدن فکر کنید؛ ردیف کردن بازیکنان مقابل دروازه خودی می تواند مانع از گل خوردن شود. شما مربی تیم تان هستید و تعیین می کنید که تیم دفاعی بازی کند یا هجومی. برای انجام هر حرکت زمان محدودی در اختیار خواهید داشت، پس باید کاملا سریع باشید و در کمترین زمان ممکن بهترین تصمیم را بگیرید.

معرفی بازی موبایل Help Me Jack: Atomic Adventure
بیشتر ببینید

با پیروزی در مسابقات، سکه به دست می آورید که می توانید از آن برای شرکت کردن در تورنمنت های بعدی استفاده کنید.

Soccer Stars یک بازی فوتبال ساده ولی اعتیادآور است که می تواند برای ساعت ها و روزها شما را سرگرم کند. برای تجربه این عنوان زیبا تردیدی به دل راه ندهید!

امتیاز ویژن ها - 4

دریافت از بازار

ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)