runbirdrun-game
کسب درآمد دلاری در ایران

استدیوی Ketchapp که اخیرا بازی ZigZag را منتشر کرده بود، با یک عنوان اعتیادآور و جذاب دیگر بازگشته است. Run Bird Run نام بازی جدید این استدیو است که فقط متعلق یه یک گروه سنی یا یک سلیقه خاص نسیت، بلکه هر کسی می تواند از انجامش لذت ببرد.

هدف اصلی در بازی این است که یک پرنده صورتی رنگ را به چپ و راست حرکت دهید تا به جعبه هایی که از بالا سقوط می کنند برخورد نکند و همزمان با این کار، شکلات هایی که روی زمین می افتند را نیز جمع کنید. این کار در ابتدا ممکن است کمی بچه گانه به نظر برسد، اما همیشه وقتی پای رکورد زدن در میان است اوضاع فرق می کند! شما باید تا جایی که می توانید از برخورد پرنده با جعبه ها جلوگیری کنید و امتیاز بیشتری کسب نمایید.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

کنترل بازی بسیار ساده است و اتفاقا بازی های این چنینی باید هم کنترل ساده ای داشته باشند. شما فقط دو دکمه روی صفحه مشاهده می کنید که پرنده را به چپ و راست هدایت می کنند. با جمع اوری امتیازات بیشتر شما می توانید حیوانات جدیدتری را آزاد کرده و با آنها بازی کنید؛ بازی کردن Run Bird Run با یک فیل خیلی جذاب تر است!

Run Bird Run یک بازی با گیم پلی ساده و گرافیک دوست‌داشتنی است که می تواند شما را وقتی منتظر رسیدن دوستتان هستید یا هنگامی که در اتوبوس یا مترو سفر می کنید حسابی سرگرم کند. البته تاکید می کنیم که خطر اعتیاد به این بازی واقعا زیاد است.

معرفی بازی موبایل Game of War
بیشتر ببینید

امتیاز ویژن ها - 4

دریافت از بازار

ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)