realdriving3d-game
کسب درآمد دلاری در ایران

Real Driving 3D یک بازی رانندگی عالی با گیم پلی جذاب و گرافیک زیباست و از این نظر می توان آن را با نسخه های قدیمی یکی از بهترین عناوین تاریخ سبک ریسینگ یعنی Need For Speed مقایسه نمود.

شاید بهترین ویژگی گیم پلی Real Driving 3D امکان شخصی سازی آن باشد. شما می توانید کنترل بازی را طبق سلیقه خودتان تنظیم کنید؛ یعنی انتخاب کنید که می خواهید ماشین تان را با قابلیت چرخش سنج گوشی هدایت کنید و یا با استفاده از دکمه های روی صفحه. استفاده از دنده اتوماتیک یا دستی، تنظیم حساسیت فرمان و حتی قابلیت انتخاب سرعت سنج (کیلومتر بر ساعت یا مایل بر ساعت)، همگی از جزییاتی هستند که امکان شخصی سازی بازی را تصدیق می کنند.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

تعداد ماشین های موجود در بازی زیاد است و می توانید قبل از شروع مسابقه، رنگ آنها را انتخاب کنید و یا با آیتم های مختلف تزیین شان نمایید. طراحی مدل این ماشین ها نیز به بهترین شکل ممکن صورت گرفته است و بازی به لحاظ گرافیکی تقریبا بی نقص به نظر می رسد.

Real Driving 3D یکی از بهترین بازی های ریسینگ موجود برای اندروید است و پیشنهاد می کنیم که اگر به این سبک علاقه دارید، به هیچ وجه آن را از دست ندهید.

امتیاز ویژن ها - 4

دریافت از بازار

معرفی بازی موبایل Zombie Defense
بیشتر ببینید
ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)