pako-game
کسب درآمد دلاری در ایران

بازی های آرکید که هدف اصلی در آنها کسب بالاترین امتیاز ممکن است، معمولا روی دستگاه های موبایلی خیلی لذت بخش هستند. Pako – Car Chase Simulator یک بازی رانندگی آرکید است گیم پلی بسیار جذابی دارد.

کنترل بازی بسیار ساده است؛ شما ابتدا زمین و ماشین مورد نظر خود را انتخاب می کنید و سپس کار را آغاز می نمایید. ماشین شما پیوسته و بدون ترمز حرکت می کند و شما فقط باید سمت چپ یا راست صفحه گوشی را لمس کنید تا ماشین تان به چپ و راست حرکت کند. در مسیر شما موانع زیادی قرار دارند و هدف اصلی این است که به این موانع برخورد نکنید؛ البته ماشین های پلیس هم به دنبال شما هستند و هرچه بیشتر بازی می کنید، تعدادشان نیز بیشتر می شود.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

یکی از ویژگی های بسیار خوب Pako – Car Chase Simulator تنوع بالای مسیرها و ماشین ها است که باعث می شود ارزش تکرار بازی خیلی زیاد شود. هر مسیر ویژگی های خاص خود را دارد و با دیگری متفاوت است.

Pako – Car Chase Simulator یک بازی فوق العاده است. مسیرهای زیاد و متنوع، گیم پلی ساده و اعتیادآور و همچنین گرافیک دوست‌داشتنی این بازی باعث می شود تا با یک عنوان موبایلی بی نقص طرف باشیم. برای تجربه این بازی زیبا تردید نداشته باشید.

امتیاز ویژن ها - 5

دریافت از بازار

معرفی بازی موبایل Deer Hunter 2014
بیشتر ببینید
ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)