osare-game
کسب درآمد دلاری در ایران

بازی جذاب عصاره، عنوانی جالب انگیز و متفاوت است. در ادامه نگاهی داریم به این بازی سرگرم کننده ایرانی، با ما همراه باشید.

هدف شما در این بازی گرفتن عصاره میوه های مختلف است، شما می‌بایست آبمیوه درست کنید! در این بین مشکلات فراوانی نیز برای شما وجود دارند، به عنوان مثال سوسک های میوه خوار، هدف گیری اشتباه و …؛ در سمت راست صفحه نمایش میوه های مختلف به مرور ظاهر می‌شوند و شما باید آن‌ها را به سمت آبمیوه گیری بفرستید، البته باید دقت بالایی داشته باشد، گاهی اوقات ممکن است میوه ای خراب نیز ظاهر شود، شما باید آن را به سمت پایین صفحه نمایش هدایت و به سطل زباله انتقال دهید.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

بعد از اینکه در بازی پیشرفت کرده و امتیاز بیشتری کسب کنید، بازی چالش برانگیز تر می‌شود، حال جدای از اینکه باید حواستان به ارسال میوه ها به آبمیوه گیری باشد، باید سوسک ها را نیز در نظر داشته باشید؛ شما می‌توانید سوسک ها را با استفاده از بمب، حشره کش، سنگ و یا دستان خود نابود کنید، همچنین اگر اشتباهی میوه ای را به سمت سوسک ها بفرستید، از شما امتیاز کم خواهد شد و چنانچه سوسک ها به داخل آبمیوه گیری بی‌افتند نیز بازی به اتمام می‌رسد، شما خواهید باخت!

گرافیک و طرح های سه بعدی کار شده در بازی مورد قبول می‌باشند، همچنین موسیقی متن و افکت های صوتی استفاده شده نیز در سطح معقولی قرار دارند؛ بطور کلی بازی عصاره می‌تواند شما را برای ساعاتی سرگرم خود نماید.

امتیاز ویژن ها - 2

دریافت از بازار

معرفی بازی موبایل مرغ‌ها اعصاب ندارند
بیشتر ببینید
ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)