operationfox-game
کسب درآمد دلاری در ایران

بازی استراتژی عملیات روباه، بازی برگزیده ملی در جشنواره پژوهش و نوآوری و همچنین نامزد عنوان بهترین بازی استراتژی ایران در سال 1393 به انتخاب بنیاد ملی بازی های رایانه ای بوده و یکی از جذاب ترین استراتژی های ایرانی می‌باشد.

گیم پلی بازی ترکیبی از تنظیم زمان، عملیات ریاضی و حمله است! اشتباه نکنید، عملیات روباه شما را درگیر معادلات سخت و طاقت فرسای ریاضی نمی‌کند، بلکه کمی ذهن شما را به بازی گرفته و قدرت استراتژی شما را به چالش می‌کشد. در هر مرحله از بازی می‌باست از پایگاه های خود دفاع کرده و به مرور نیز دیگر پایگاه های موجود در محل را تسخیر کنید؛ نگران یادگیری اصول و نحوه بازی نیز نباشید، عملیات روباه دارای یک بخش آموزشی بسیار کامل و جذاب نیز میباشد که تمامی موارد مورد نیاز را به شما آموزش می‌دهد.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

موسیقی و افکت های صوتی استفاده شده در بازی کاملا استاندارد و قابل قبول می‌باشند؛ پس زمینه های طراحی شده برای هر مرحله از بازی و طراحی سلاح های موجود نیز کاملا بی نقص هستند.

بازی ایرانی عملیات روباه دارای نسخه دمو نیز می‌باشد، می‌توانید ابتدا نسخه دموی بازی را تهیه و بازی کرده و چنانچه از عملیات روباه خوشتان آمد، سپس اقدام به خرید و دانلود نسخه اصلی بازی با کمترین هزینه ممکن کنید. عملیات روباه یکی از جذاب ترین و شاید معتاد کننده ترین استراتژی های ایرانی است، این عنوان پتانسیل بسیار زیادی نیز برای عرضه بصورت جهانی دارد.

امتیاز ویژن ها - 5

دریافت از بازار

معرفی بازی موبایل انتقام سلاطین
بیشتر ببینید
ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)