guitarlegend-game
کسب درآمد دلاری در ایران

بازی های Guitar Hero روی کنسول ها طرفداران زیادی دارند. فرقی نمی کند که شماره های مختلف این مجموعه چه کیفیتی دارند و یا چه امتیازاتی از منتقدان دریافت کرده اند، معمولا تمام بازی های این سری پرفروش هستند و این موضوع به این خاطر است که Guitar Hero توانسته نوازندگی گیتار را با یک گیم پلی آرکید و ریتمیک جذاب شبیه سازی کند. اما بازی های مشابه این مجموعه روی گوشی های هوشمند هیچوقت تا این اندازه موفق ظاهر نشده اند و هرگز پایشان را از سطح متوسط فراتر نگذاشته اند. مطابق انتظار Guitar Legend نیز در رده همین بازی ها قرار می گیرد.

در این بازی که باید آن را تنها از جنبه سرگرمی مورد بررسی قرار دهیم، شما مهارت خود را در نوازندگی گیتار (مثلا!) و نواختن آهنگ های مختلف به چالش می کشید. بازی دو حالت مختلف برای نوازندگی دارد؛ در حالت معمولی می توانید در چهار درجه سختی به نواختن آهنگ ها بپردازید و در حالت تور جهانی، باید در جاهای مختلف دنیا کنسرت برگزار کنید!

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

گیم پلی بازی ساده و مشابه سایر بازی های این سبک است. در Guitar Legend تنها سه ستون نُت وجود دارد و تعداد کمبوهای پیچیده محدود است؛ در نتیجه برای اجرای آهنگ های مختلف به مشکلی بر نخواهید خورد.

بازی به طور پیش فرض 15 آهنگ برای اجرا کردن دارد، اما نکته جالب اینکه شما می توانید آهنگ های مورد علاقه خود را که در داخل گوشی دارید، وارد بازی کنید و آنها را بنوازید. همچنین در بازی می توانید قدرت های مختلفی را خریداری کنید و از آنها برای نواختن آهنگ های سخت تر استفاده نمایید. ضمنا در بازی گیتارها و شخصیت های مختلفی نیز برای انتخاب کردن وجود دارند.

معرفی بازی موبایل مثلت مرگ
بیشتر ببینید

Guitar Legend یک بازی معمولی در سبک ریتمیک و شبیه ساز نوازندگی است که یک بار تجربه کردن آن خالی از لطف نیست؛ اما اگر به دنبال یک بازی با گیم پلی و چالش عمیق می گردید بهتر است به سراغ آن نروید.

امتیاز ویژن ها - 3

دریافت از بازار

ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)