DeepLoot-game
کسب درآمد دلاری در ایران

Deep Loot یک عنوان ماجراجویی زیبا است که شما را با خود به اعماق اقیانوس می برد تا برای یافتن طلا و گنجینه های زیر آب، جستجویی هیجان انگیز را آغاز کنید.

بازی از استایل پیکسلی برای گرافیکش بهره می برد. در ابتدا ممکن است محیط های زیر آب کمی ساده و بدون جزییات به نظر برسند، اما هر چه که در مراحل بازی پیشروی کنید و مکان های جدید زیر آب را کشف نمایید، مطمئنا با طراحی های بهتر و جزییات بیشتری در رابطه با محیط بازی مواجه می شوید.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

هدف اصلی شما در بازی، شیرجه زدن درون آب و شنا کردن به سمت کف اقیانوس، برای پیدا کردن طلا است؛ اما باید مراقب کوسه ها، خرچنگ ها و موجودات خطرناک زیر آب نیز باشید. با تمام شدن اکسیژن به طور خودکار به سطح آب باز می گردید؛ پس برای پیدا کردن گنج ها فرصت زیادی ندارید.

با استفاده از سکه هایی که در طول ماجراجویی خود جمع می کنید، می توانید قایق ها و لباس های غواصی جدید بخرید و لوازم مختلف خود را آپگرید کنید و با تجهیزات پیشرفته تر به پیدا کردن گنج های زیر آب بپردازید.

گاهی بازی از شما می خواهد که تعداد مشخصی دشمن را نابود کنید و یا به مقدار معینی طلا پیدا کنید. به طور کلی مراحل بازی از تنوع خوبی برخوردارند و هرگز از انجام آنها احساس خستگی نمی کنید.

Deep Loot در بخش موسیقی نیز بسیار قوی ظاهر شده است و با آهنگ های شنیدنی اش، جذابیت بیشتری را ارائه می دهد. اگر به دنبال یک بازی متفاوت و سرگرم کننده هستید به هیچ وجه Deep Loot را از دست ندهید.

معرفی بازی موبایل Darkness Reborn
بیشتر ببینید

امتیاز ویژن ها - 5

دریافت از بازار

ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)