cok-game
کسب درآمد دلاری در ایران

بازی فوق العاده اعتیادآور Clash Of Kings یکی از محبوب ترین عناوین ساخته شده توسط کمپانی نام دار، Elex Inc می باشد. بازی که می توان به جرئت گفت که اکثر ایرانی ها 24 ساعت در آن حضور دارند و ثانیه به ثانیه، قدرت خود را افزایش می دهند. بازی Clash Of Kings یک عنوان در سبک استراتژیک است، البته باید بگوییم که این بازی توانسته در سبک خود واقعا متفاوت با دیگر گیم های موجود در سراسر دنیا برای اندروید باشد. تاریخچه بازی Clash Of Kings در هنگام اولین عرضه خود در Google Play Store آغاز شد!. با گذشت زمان پلیرهای متفاوت و علاقه مند به سبک استراتژیک پی بردند که عنوان Clash Of Kings می تواند یکی از موفق ترین بازی ها در این سبک باشد. اگر به صفحه رسمی دانلود بازی Clash Of Kings داخل گوگل پلی استور مراجعه کنیم، متوجه خواهیم شد که بازی 10 میلیون دانلود از سراسر دنیا داشته است.

در ابتدای شروع بازی یک قلعه در اختیار شما قرار خواهد گرفت!. قلعه ایی که درون آن باید با ساختن و نیرو تولید کردن Power خود را بالا و بالاتر ببرید. ساختمان های زیادی داخل بازی Clash Of Kings طراحی و توسعه داده شده. هر یک از این ساختمان ها دارای ویژگی های خاصی می باشند که در زیر به معرفی هر یک از آن ها خواهیم پرداخت.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

ساختمان Castle: در بازی Clash Of Kings کاخ اصلی قلعه شما خواهد بود، با آپدیت کردن آن در طول بازی خواهید توانست سطح ساختمان های خود را بالاتر ببرید و نیروهایی قوی تر تولید کنید. البته ناگفته نماد که برای آپدیت این ساختمان ( Castle ) در اوایل بازی نباید سختی های زیادی بکشیم و به راحتی می شود این ساختمان را بالا برد ولی در اوج لول های بالاتر Castle، باید منابع زیادی برای آپدیت کردن آن پرداخت کنیم. حداکثر لول Castle داخل بازی 30 می باشد.

ساختمان Drill Grounds: در بازی Clash Of Kings با بالا بردن سطح این ساختمان خواهید توانست تعداد سرباز هایی که می خواهید به دشمنان اطراف خود حمله کنید را افزایش دهید. نباید در بازی اشتباه متوجه شیم که هرچقدر سرباز داشته باشیم می توانیم با آن ها به دشمن حمله کنیم، بلکه این ساختمان تایین خواهد کرد که با چه تعداد سرباز خواهید توانست به دشمنان اطراف خود حمله کنید.

ساختمان BlackSmith: در بازی Clash Of Kings داخل این ساختمان، می توانید برای قهرمان خود لباس تهیه کنید. به طوری که هرچه لول ساختمان را بالا ببرید لباس هایی قوی تر با سطح بالاتر به وجود خواهند آمد. برای خرید لباس از این ساختمان باید به بخش Forging مراجعه کرده، سپس کتاب های مختلفی خواهید دید که بر روی هر کدام عکس قسمت هایی از بدن قهرمان شما خواهد بود، با کلیک بر روی آیتم مورد نظر، وارد صفحه ی مختص آن آیتم خواهید شد، به طوری که شاهد لول های مختلفی از آیتم مورد نظر خود خواهید بود، سپس در صورت مشاهده گزینه Forging ( رنگ سبز ) بر روی آن بزنید تا بتوانید لباس مورد نظر خود را برای قهرمان بسازید.

ساختمان های Barracks ،Stables ،Chariot Plant ،Range: این چهار ساختمان برای آموزش سربازانی در دو گروه پیاده نظام و سواره نظام خواهند بود. به طوری که گروه پیاده نظام، شامل کمان داران ( Range )، مردان شمشیرزن ( Barracks ) و منجنیق های مختلف Chariot Plant نیز هستند. گروه بعدی که سواره نظام نام خواهند گرفت در واقع ساختمان اصلی آن ها Stables می باشد. هر یک از این سربازان در دو گروه دارای لول هایی بر اساس اعداد یونانی، طبقه بندی و سطح بندی خواهند شد. ناگفته نماد که برای آموزش سربازهای لول پایین ( I,III,II ,.. ) نیاز به گندم و چوب خواهید داشت و برای آموزش سربازهای لول بالا ( V,IV,.. ) علاوه بر چوب و گندم به آهن نیاز می باشد.

معرفی بازی موبایل Hills of Glory
بیشتر ببینید

ساختمان Depot: این ساختمان همانند انباری عمل خواهد کرد!. انباری که در آن تعداد زیادی از منابع شما از جمله چوب، گندم و آهن ذخیره خواهد شد. یکی از ویژگی های بسیار مهم این انباری: در مقابل حملات دشمنان تا جایی که می شود از دزدیدن منابع توسط آن ها جلوگیری می کند و برای شما پس از باختن در برایر حملات دشمن باقی خواهد ماند. پس می توانیم دریابیم که با بالا بردن سطح ساختمان Depot می شود از تعداد بیشتری منابع در برابر حملات دشمنان محافطت کرد. برای مشاهده این که چه تعداد منابع از سوی ساختمان Depot برای شما ذخیره خواهد شد کافیست بر روی آن بروید سپس به Details مراجعه کنید.

ساختمان Wishing Well: همانند یک مکان خیریه برای شما عمل خواهد کرد البته به صورتی محدود در هر روز!. در این ساختمان شما قادر خواهید بود بر اساس تعداد محدودی فرصت ( 1 الی 10 ) گندم، چوب، آهن و … کالکت کنید. اگر سطح ساختمان را در طول بازی بالا ببرید، هم بر تعداد دفعات کالکت کردن منابع افزوده خواهد شد و هم به مقدار منابعی که می خواهید بگیرید افزوده می شود. پس از، اینکه فرصت های شما برای دریافت منابع در این ساختمان به پایان رسید، باید از سکه های اصلی بازی Coin ( مشابه جم ) استفاده کنید. در کل این ساختمان می تواند کمک های بزرگی برای زمان شکست در جنگ جهت تجدید نیروها باشد.

ساختمان Half Of War: یکی از مهم ترین ساختمان ها برای کسانی که وابستگی زیادی به اتحاد خود دارند!. در طول بازی با گیمرهای زیادی رو به رو خواهید شد که گاهی قادر نخواهید بود به تنهایی آن ها را با خاک یکی کنید!. به همین دلیل نیاز به کمک متحدین و اعضای اتحاد ( Alliance ) خود خواهید داشت، ساختمان بزرگ و باشکوه Half Of War قادر است تعداد زیادی از نیروهای متحدین شما را بگیرد و بر اساس انتخاب شما به دشمن حمله کند ( Declare War ). زمان حمله کردن از طریق ساختمان Half Of War همانند زمان حمله کردن به صورت عادی می باشد. اما یک تایم دیگری نیز وجود دارد که به هم اتحادیان شما فرصت می دهد طی این زمان نیروهای خود را به سوی شما ارسال کنند!. پس از اتمام زمان ارسال نیرو به سوی شما Marching ( حمله ) آغاز خواهد شد. جهت حمله کردن از طریق ساختمان Half Of War لازم است بر روی نقشه بروید سپس بر روی دشمن بزنید، بعد بر روی Declare War زده، زمان مورد نظر جهت ارسال نیرو از سوی هم اتحادیان خود را انتخاب کنید سپس OK را بزنید. جهت ملحق شدن دوستان خود به شما باید به اینجا مراجعه کنند و بر روی + بزنند: Alliance > Alliance War.

معرفی بازی موبایل ویراژ
بیشتر ببینید

ساختمان College: یکی دیگر از مهم ترین ساختمان های موجود در داخل بازی Clash Of Kings می باشد!. ساختمانی که دارای کاربرد های بسیاریست ولی متاسفانه تعداد بسیار زیادی از گیمرها داخل بازی به آن توجه نمی کنند!. سعی کنید از این ساختمان در تمام روز استفاده کنید. بخش های بسیار مهم ساختمان که می توانند بر قدرت حمله و دفاع شما اضافه کند، Military Attack و City Defense خواهند بود. برای مثال اگر فردی با 1000 ارتش به شما حمله کند و فقط شما 500 ارتش داشته باشید و بخش City Defense شما دارای سطح نسبتا خوبی باشد قادر خواهید دشمن را شکست دهید. ساختمان College در واقع نقش افزایش قدرت، استحکام، سرعت ساختن نیرو و ساختمان ها را نیز دارا می باشد.

ساختمان Tavern: ساختمانیست برای کسانی که داخل بازی بیش از حد فعال هستند و تمایل دارند هر روز، به دشمنان حمله کنند، به هم اتحادی های خود کمک کنند و برای آن ها هم منابع و هم نیرو بفرستند، از مزرعه های اطراف نقشه جهت افزایش منابع استفاده کنند، تعداد اندکی غول های اطراف قلعه خود را نابود کنند تا در نهایت با مراجعه کردن به بخش Daily Rewards ساختمان و با بازکردن جعبه ها از جوایز خوبی بهره مند شوند. ساختمان Tavern دارای دو بخش دیگر نیز می‌باشد و یکی از این بخش ها، Lucky Wheel نام دارد. با مراجعه به این بخش خواهید توانست شانس خود را امتحان کنید و با گرداندن چرخه، از جوایز شانسی استفاده کنید. پیشنهاد ما به شما این هست که هر روز به بخش Daily Rewards ساختمان Tavern مراجعه کنید.

ساختمان های دیگری نیز داخل بازی طراحی و ساخته شده اند که نیازی به تجزیه و تحلیل تخصصی نداشته اند از جمله ساختمان WatchTower ( می توانید با بالا بردن سطح آن اطلاعات جاسوسی بهتر و مشخص تری از دشمن خود کسب کنید )، ساختمان Fortress ( می توانید تله های بسیار خطرناک برای دشمنان خود بسازید )، همچنین در نهایت دیوار قلعه شما که نقش مهمی در حفاظت از ساختمانان داخل قلعه نیز دارد، ساختمان Hospital ( جهت تجدید و بهبوده نیرو های Wounded شما در اثر حمله کردن به دشمن یا دفاع کردن در برابر دشمن می باشد )، ساختمان Military Tent جهت افزایش سرعت آموزش نیروها و تعداد آموزش نیروها در طول بازی زیبا و هیجان انگیز Clash Of Kings خواهد بود.

نقشه بازی Clash Of Kings از گستردگی بسیار زیادی برخوردار است! به طوری که شما در یک جهان قرار خواهید گرفت که این جهان دارای Kingdom های مختلف خواهد بود و شما به صورت شانسی داخل یکی از این kingdom ها قرار خواهید گرفت. دقت کنید که kingdom که شما درون آن قراردارید پس از گذشت چند روز می تواند توسط اتحاد شما فتح شود و پرچم کشور شما بر روی آن قرار گیرد ( Battle For The Throne ). از ویژگی های نقشه ایی که شما بر روی آن قرار دارید می توان به این اشاره کرد که با بالا بردن لول کستل خود، شکل قلعه شما بر روی نقشه به مرور تغییر خواهد کرد و نشان دهنده لول کستل شما خواهد بود. در نقشه می توانید موقیت خود را به صورت X:Y یا 33:22 مشاهده کنید و به دوستان خود بدهید تا موقیت شما را سرچ کنند و از محل سکونت شما بر روی نقشه آگاه شوند. شما بر اساس علایق خود می توانید جایگاه مخصوصی بر روی نقشه انتخاب کنید ( Teleport ) و با پرداخت 2000 سکه به آنجا تغییر مکان دهید. بر روی نقشه، شاهد مزارع گندم، چوب، آهن و غول خواهیم بود که می توانید در طول بازی، با حمله کردن به هر یک از آن ها، منابع خود را افزایش دهید. با حمله کردن به غول های موجود بر روی نقشه می توانید Lord Xp دریافت کنید.

معرفی بازی موبایل Game of War
بیشتر ببینید

در صورتی که بازی Clash Of Kings را از Google Play Store دانلود کنید، این اجازه به شما داده خواهد شد که هم از طریق فیس بوک به بازی وصل شوید و هم از طریق گوگل پلاس ولی اگر این بازی هیجان انگیز را از کافه بازار دانلود کنید تنها قادر خواهید بود از طریق فیس بوک به بازی وصل شوید و باعث جلوگیری از بین رفتن اکانت خود شوید. همان طور که در تصویر زیر مشاهده می کنید دارای دو آیتم Google+ Bind و FaceBook Bind خواهیم بود که بر اساس دارا بودن هر یک از آن ها می توانید بر روی آن ها زده و سپس کانکت شوید، پیشنهاد می کنیم جهت اعمال کانکت شدن به اکانت فیس بوک یا گوگل پلاس از شیلترشکن (!) نیز استفاده کنید. جهت مشاهده تصویر زیر در بازی Clash Of Kings باید ابتدا بر روی عکس قهرمان خود بزنید سپس با مراجعه به شکل آچار مانند ( Settings ) سمت راست بخش Accounts را می بینید که باید به آن رجوع کنید و سپس بر روی Bind Accounts بزنید.

طراحی اتحاد داخل بازی Clash Of Kings به جرئت می توان گفت واقعا تخصصی و بسیار عالی کار شده است. در زیر می خواهیم با اصطلاحات مختلف موجود در صفحه مخصوص اتحاد آشنا شویم:

Alliance Battle: در این قسمت می توانید مشاهده کنید که چه کسانی به اعضای اتحاد در حال حمله یا کدام یک از اعضای شما در حال حمله به دیگران می باشند.

Alliance Territory: در اینجا ساختمان های مخصوص اتحاد توسط مقام های ارشد آلینس ( اتحاد ) ساخته خواهد شد.

Alliance Science: مکانیست جهت دادن چوب و گندم توسط اعضای اتحاد برای بالا بردن قدرت اتحاد.

Alliance Store: مکانیست که در آن قادر خواهید بود تلپورت، اسپیدآپ و یا چیزهایی که نیازمند Coin هستند را با Alliance Honor خریداری کنید.

همچنین با مراجعه به بخش Manage اتحاد سپس Donate Rankings قادر خواهید بود ببینید که در چه رتبه ایی از اتحاد قرار دارید و چه کسی بیشترین مقدار چوب یا گندم را به اتحاد داده است. در قسمت Member اتحاد می توانید مقام خود را ببینید علاوه بر آن در این قسمت گیمرهای آنلاین را مشاهده می کنید.

در کل بازی Clash Of Kings یکی از بی نظیرترین بازی های هیجان انگیز با سبک استراتژیک است که تاکنون کمپانی Elex Inc توانسته در عرصه بازی های اندرویدی منتشر کند و مخاطبان و درآمد زیادی نیز کسب نماید.

امتیاز ویژن ها - 5

دریافت از بازار

ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)