clashofclans-game
کسب درآمد دلاری در ایران

احتمالا تاکنون بازی محبوب چند نفره آنلاین Clash of Clans را تجربه کرده اید و یا تعریف و تمجید های فراوانی نسبت به این عنوان از دوستان خود شنیده اید. در ادامه نگاهی داریم به یکی از بهترین بازی های استراتژی موبایلی، بازی که توانست پس از گذشت مدت کوتاهی محبوبیت بسیاری کسب کند.

پس از نصب و اجرای بازی، شما با بخش آموزشی مختصری روبرو خواهید شد، در این بخش با گیم پلی بخش های مختلف بازی آشنا می‌شوید و با دنبال کردن دستورهایی که مسئول راهنمای Clash of Clans به شما می‌دهد، خیلی زود اولین Level Up خود را در بازی بدست می‌آورید. گیم پلی بازی بسیار جذاب و اعتیاد آور پیاده سازی شده است، بطوری که ممکن است شما را برای ساعت های زیادی بصورت مداوم جذب و درگیر خود کند!

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

در بازی شما می‌بایست دهکده و مرکز فرماندهی خود را گسترش داده و به مرور ساختمان های جدیدی برای استفاده از امکانات مختلف ساخت و ساز کنید. همچنین در کنار ساخت ساختمان های دفاعی و مدیریتی مختلف، شما می‌توانید سربازهای متفاوت و جالبی را نیز کنترل کنید؛ با استفاده از سرباز های خود می‌توانید به قبیله های دیگر حمله کرده و منابع آن‌ها را بدزدید.

طراحی و گرافیک بازی هر روزه با انتشار آپدیت های مختلف در حال گسترش است. Clash of Clans دارای گرافیکی کارتونی و بسیار لذت بخش است، طرح های مختلف بازی بسیار زیبا بوده و به هیچ وجه شما را خسته نمی‌کنند. موسیقی و افکت های صوتی استفاده شده نیز کاملا با حال و هوای بازی ساخته و هیجان بازی را برای مخاطب بیشتر می‌کنند.

معرفی بازی موبایل غبار
بیشتر ببینید

Clash of Clans عنوانی محبوب، بسیار گسترده، با قابلیت های فراوان و سیستم فروشگاهی بهینه است، با استفاده از فروشگاه موجود در بازی می‌‌توانید خیلی زود پیشرفت کنید و قبیله بزرگتری را بسازید، با این حال با گذشت زمان و بدون هزینه اضافی نیز می‌توانید قبلیه خود را Level Up کرده و پیشرفت کنید. اگر به بازی های استراتژیک و گروهی علاقه دارید و دوست دارید برای مدتی طولانی سرگرم شوید، به هیچ وجه Clash of Clans را از دست ندهید.

امتیاز ویژن ها - 5

دریافت از بازار

ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)