candycrushsodasaga-game
کسب درآمد دلاری در ایران

وقتی یک بازی به موفقیت دست پیدا می کند، همیشه برایمان جالب است که ببینیم سازنده آن بازی چطور می خواهد موفقیتش را در قسمت های بعدی نیز تکرار کند. استدیوی King با بازی Candy Crush Saga به شهرت و موفقیتی دست نیافتنی رسید و با Candy Crush Soda یک بار دیگر این موفقیت را تکرار کرد. King در بازی اول از دو ویژگی برای جذابیت بخشیدن به بازی اش کمک گرفت: گیم پلی اعتیادآور و چالش های سخت؛ اما در Candy Crush Soda علاوه بر این دو ویژگی عوامل دیگری نیز در جذاب تر شدن بازی نقش دارند.

گیم پلی بازی از همان الگوی قدیمی پیروی می کند؛ شما باید حداقل سه آبنبات یک شکل و یک رنگ را در کنار یکدیگر ردیف کنید تا از بین بروند، اما همه چیز به همین جا ختم نمی شود. برخی از مراحل بازی هستند که شما باید در آنها بطری های نوشابه را کنار یکدیگر قرار دهید و با مایع درون آنها صفحه بازی را پر از نوشابه کنید تا بتوانید یک خرس بادکنکی را به سمت بالای صفحه هدایت کنید. در بعضی از مراحل نیز باید شکلات ها را کنار هم ردیف کنید و خرس ها را از تله های عسلی و چسبناک رها نمایید.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

در بازی های جورچین سه تایی یکی از لذت بخش ترین کارها ردیف کردن چهار تکه یک شکل یا بیشتر در کنار هم است. با این کار معمولا بازی یک جابزه ویژه به شما می دهد که می تواند یک قدرت جدید و با امتیاز بیشتر باشد. این کار در Candy Crush Saga تبدیل به یک عادت همیشگی برای بازیبازها شده بود، اما متاسفانه صفحات کوچک Candy Crush Soda خیلی زود نیاز به بهم ریختن مجدد آبنبات ها پیدا می کنند و این موضوع تا حد زیادی هیجان بازی را از بین می برد.

معرفی بازی موبایل Power Ping Pong
بیشتر ببینید

Candy Crush Soda مانند بازی اول، یک عنوان اعتیادآور و جذاب است. چالش های جدیدی که به بازی اضافه شده اند باعث می شوند تا گیم پلی آن تنوع بیشتری داشته باشد. اگر طرفدار سبک جورچین سه تایی هستید به هیچ وجه این بازی زیبا را از دست ندهید.

امتیاز ویژن ها - 4

دریافت از بازار

ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)