blowyourway-game
کسب درآمد دلاری در ایران

Blow your Way نام یک بازی جالب از استدیوی Immanitas Entertainment است که ویژگی های سبک های دویدن بی پایان و دفاع از قلعه را به خوبی با هم ترکیب کرده و با افزودن چند مکانیزم جدید، به عنوانی سرگرم کننده و ارزشمند تبدیل شده است.

شما هدایت یک ماشین پر از پول را در خیابان های شهر منهتن امریکا به عهده دارید. وظیفه اصلی شما این است که از این ماشین در برابر هجوم دشمنان (پلیس و سایر ماشین ها) محافظت کنید تا به مقصد برسد. برای نابود کردن دشمنان کار دشواری پیش رو ندارید و تنها با لمس کردن ماشین ها می توانید منفجرشان کنید. اما سختی واقعی بازی زمانی است که ماشین ها با تعداد زیاد به سمت شما حمله ور می شوند. البته در این مواقع نیز می توانید با استفاده از بمب ها و سلاح هایی که در اختیار دارید از پس هر دشمنی برآیید.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

در پایان هر محله بازی به شما امتیاز XP می دهد. با افزایش این امتیازات شما لول آپ می شوید و هر بار که این اتفاق بیفتد می توانید به سلاح های جدیدتری دسترسی داشته باشید. با رفتن به مراحل بالاتر، دشمنان سخت تری نیز پیش روی شما قرار می گیرند (مثل ماشین های پلیس که سرعت بسیار زیادی دارند)، بنابراین استفاده از سلاح های قدرتمند امری اجتناب ناپذیر خواهد بود.

در بازی امکان خرید ماشین های جدیدتر نیز وجود دارد. همچنین می توانید قدرت های و قابلیت های ماشین تان را افزایش دهید.

به طور کلی Blow your Way یک بازی متفاوت و جذاب است. کنترل بازی بسیار روان است و تسلط بر آن اصلا دشوار نیست و همین مسئله باعث می شود این بازی برای تمام سنین مناسب باشد. تنوع ماشین ها، سلاح ها و قدرت ها و همچنین دشمنان بازی واقعا بالاست و این ویژگی نمی گذارد هرگز از بازی کردن Blow your Way خسته شوید. کیفیت گرافیک و صدا گذاری بازی نیز کاملا قابل قبول است.

معرفی بازی موبایل Clash of Clans
بیشتر ببینید

البته شاید قیمت بازی کمی بالا باشد، اما پس از خرید نیازی نیست برای خرید آیتم های جدید پول اضافی خرج کنید! تجربه این بازی سرگرم کننده به همه پیشنهاد می شود.

امتیاز ویژن ها - 4

دریافت از بازار

ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)