battlefishtd-game
کسب درآمد دلاری در ایران

وقتی یک بازی ایرانی منتشر می شود، فرقی نمی کند که چه سبکی دارد یا روی چه پلتفرمی عرضه شده است. معمولا بازیبازهای داخلی دوست دارند عناوین وطنی را تجربه کنند. متاسفانه در بیشتر موارد این عناوین توسط گیمرها نیمه کاره رها می شوند و یا بازخوردهای بسیار منفی به همراه دارند. البته هستند بازی های با کیفیتی که به روش های مختلف مخاطب را مجذوب کرده و تا پایان با خود همراه می کنند. «بتلفیش» یکی از جدیدترین عناوین ایرانی است که از این ویژگی برخوردار است.

  • سازنده : امید صادقوند
  • ناشر : پلاس ناین
  • سبک : استراتژی، دفاع از قلعه
  • تاريخ انتشار : Jan 26 2015 (بهمن 6)
  • پلتفرم : Android

بازی بتلفیش شما را به جنگ با هزاران غول و ماهی دریایی دعوت می کند. عنوانی استراتژی که باید در آن از قلعه خود با استفاده از برج های مختلف دفاع کنید. بازی دارای بیست نوع نقشه متنوع و سه نوع حالت مختلف برای مراحل داستانی با بیش از 150 مرحله جذاب می باشد. بتلفیش دارای 20 نوع بازی بی انتها نیز هست؛ در این مراحل شما باید تا جایی که می توانید از قلعه خود دفاع کنید و رکورد بزنید؛ سپس می توانید رکورد خود را ثبت کنید و با دیگر بازیکنان به اشتراک بگذارید.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

در بتلفیش تجهیزات مختلفی در اختیار دارید. برخی از این وسایل را خودتان در بازی خواهید ساخت و برخی از آنها نیز به شما جایزه داده می شوند. البته یک سری از موارد را نیز باید خریداری کنید. با استفاده از تجهیزات مختلفی که در اختیار دارید، می توانید مراحل را با قدرت بیشتری پشت سر بگذارید و رکورد های بهتری را ثبت کنید. بخشی نیز برای ارتقای وسایل، سلاح ها و قدرت ها در بازی وجود دارد؛ در این بخش می توانید بصورت کاملا دلخواه هر کدام از وسایلی که دارید را ارتقا دهید و یا قدرت سلاح های خود را برای نبرد با ماهی ها بیشتر کنید. برای ارتقا دادن تجهیزات و یا خرید آن ها شما نیاز به الماس در بازی دارید؛ برای این مورد می توانید با پیشرفت در بازی به مرور الماس جمع آوری کرده و سپس از آنها استفاده کنید و یا الماس ها را با پرداخت مبالغی مشخص خریداری کنید.

معرفی بازی موبایل Swinging Stupendo
بیشتر ببینید

در انتهای هر یک از سرزمین های موجود در بازی می بایست با غول آخر آن بخش نیز مبارزه کنید. برای اینکه بتوانید مراحل داستانی را نیز تجربه کنید باید امتیازات بیشتری در بازی جمع آوری کنید و به این ترتیب مراحل داستانی باز خواهند شد. بتلفیش یک حالت مسابقه جذاب هم دارد؛ شما در این مسابقات با دیگر بازیکنان به رقابت می پردازید و سپس می توانید آیتم های مختلفی را با استفاده از کارخانه برای خود بسازید و در نبردهای بعدی از آن ها استفاده کنید.

بتلفیش دارای گرافیک کارتونی جذابی است. طراحی مراحل مختلف با دقت بسیاری انجام شده است و بازی از رنگ بندی بسیار خوبی برخوردار است. سلاح ها، ماهی ها و تجهیزات مختلف در بازی نیز تنوع خوبی دارند؛ البته برج های دفاعی در ارتقاهای مختلف می توانستند بهتر کار شوند، بصورتی که در هر ارتقا، آیتمی خاص به آن ها اضافه شود. موسیقی های استفاده شده در بازی کاملا فانتزی پیاده سازی شده اند و حس و حال نبردی کارتونی را به شما القا می کنند. همچنین افکت های صوتی بازی نیز کاملا استاندارد و بهینه می باشند.

امتیاز ویژن ها - 5

دریافت از بازار

ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)