psychologytests-app
کسب درآمد دلاری در ایران

دوستان و همراهان خوب وب‌سایت ویژن‌ها، با معرفی برنامه موبایل فول تست که مجموعه ای از تست های روانشناسی می‌باشد همراه شما هستیم.

فول تست چیست!؟

فول تست! احتمالا منظور سازندگان برنامه رساندن مفهوم تست های کامل بوده، کافیست نگاهی به محیط برنامه بیندازید تا متوجه منظورشان بشوید. بعد از اینکه برنامه را نصب کردید، بلافاصله می‌توانید از تمامی امکانات موجود در فول تست بصورت کاملا رایگان استفاده کنید. البته فول تست دارای امکانات متعدد و زیادی نیست و صرفا بر پایه آزمون و تست های مختلف می‌باشد. در پایان هر تست ابتدا نمره ی شما بین 0 تا 100 تحلیل و داده می‌شود، در همان صفحه می‌توانید نتایج تست را مشاهده کنید، به اینصورت که به عنوان مثال اگر نمره شما بین 20 تا 50 می‌باشد، شما شخصیت بسیار عصبانی هستید و اگر بین 5 تا 20 می‌باشد، شما دارای شخصیتی متعادل هستید.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

تست واسه چی!؟

در حال حاضر فول تست نزدیک به 100 تست مختلف دارد، تست هایی که به شما کمک می‌کنند بیشتر با شخصیت خود و محیط اطرافتان آشنا شوید، درباره روابط خود اطلاعات بیشتری بدست آورید و گاهی اوقات از نتایج بدست آمده نیز شگفت زده شوید! البته دقت داشته باشید، برای اینکه نتیجه تست ها کاملا صحیح بدست بیایند، می‌بایست حتما پاسخ های کاملا درستی نیز بدهید. اگر ساده تر بخواهیم توضیح دهیم باید بگوییم که کافیست خودتان باشید.

رابط کاربری ساده

رابط کاربری برنامه ساده و در عین حال کاربردی است، ابتدا چند تصویر بصورت اسلاید وجود دارد و سپس می‌توانید عناوین تست های مختلف را مشاهده کنید، در انتهای صفحه نمایش نیز لینک های مختلفی مانند کانال تلگرام، وب‌سایت، دریافت مشاوره آنلاین و … قرار گرفته است. بعد از انجام هر تست و در صفحه مشاهده نتیجه نیز شما می‌توانید دوستان خود را به استفاده از فول تست دعوت کنید یا درخواست مشاوره آنلاین کنید. رنگبندی فول تست حس آرامش را به خوبی به شما منتقل می‌کند. به هر حال نباید انتظار زیادی از رابط کاربری و محیط گرافیکی برنامه داشت، همان طور که در ابتدا گفتیم، این برنامه بر پایه سوال و جواب هست و نیازی به رابط کاربری بسیار فوق العاده ای ندارد.

معرفی بازی موبایل Punch Quest
بیشتر ببینید

اگر می‌خواهید بیشتر با شخصیت خودتان و افرادی که با آن‌ها رابطه دارید آشنا شوید، فول تست بهترین گزینه برای شماست.

تفاوت تست‌های مختلف

یکی از نکات مثبت این برنامه، مورد تایید بودن تمامی تست ها از سوی کانون مشاوران ایران است؛ کانون مشاوران بستری مطمئن برای دریافت مشاوره و راهنمایی در زمینه های مختلفی مانند مسائل زناشویی، خانواده و … است. اکثر تست های موجود در فول تست بصورت سوال و جواب هستند، تنها تفاوت میان تست ها نحوه پاسخ دادن به آن‌ها است، در برخی از تست ها باید پاسخ های خود را در ذهن به خاطر بسپارید و یا حتی آن‌ها را یادداشت کنید و سپس به سوال بعدی بروید اما در حالت دیگری از تست‌ها خیلی راحت از بین گزینه های مختلف شما فقط انتخاب می‌کنید و به سوال بعدی می‌روید. سازندگان برنامه پیشنهاد کرده اند که در صورت امکان با روانشناس های معتبر نیز در ارتباط باشید.

بروزرسانی

فول تست دارای تست‌های بسیاری است اما خیلی بهتر می‌شد اگر کاربر می‌توانست مستقیما از طریق خود برنامه تست‌های بیشتری را به آن اضافه کند. در حال حاضر کاربر باید اقدام به بروزرسانی خود برنامه کند تا تست‌های بیشتری به آن اضافه شود.

دیگه چی!؟

تست افسردگی، اضطراب، شخصیت شناسی، سن ازدواج، اعتماد به نفس، روانشناسی درک زندگی، وضعیت زناشویی، عشق، سازگاری میان زوجین، هوش، سنجش میزان عاطفه، سنجش قوه تخیل، شخصیت مالی شما، سنجش صبر و تحمل، تیپ شخصیتی، سنجش میزان شجاعت، میزان صداقت و … همگی عناوین بخشی از تست های موجود در برنامه فول تست هستند.

معرفی بازی موبایل Monster Truck Extreme Dash
بیشتر ببینید

فول تست!

فول تست دارای بروزرسانی های مختلفی نیز می‌باشد، بعد از انتشار هر نسخه جدید از برنامه به تعداد تست‌های موجود در آن افزوده می‌شود. اگر می‌خواهید با شخصیت خود و کسانی که به آن‌ها علاقه دارید بیشتر آشنا شوید، حتما تست های این برنامه مفید خواهند بود. شاد باشید.

امتیاز ویژن ها - 4دریافت از بازار

ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)