lepsWorld3Plus-game
کسب درآمد دلاری در ایران

اگر از طرفداران مجموعه Super Mario باشید، احتمالا با Lep’s World 3 ارتباط برقرار می کنید. این بازی شباهت زیادی با عناوین سری ماریو دارد، اما قهرمان اصلی اش یک پیرمرد کوتوله ریش دار، با دماغ قرمز، گوش های دراز و یک کلاه سبز رنگ است!

داستان بازی از این قرار است که موجودات بدجنس، با حمله به یک دهکده، طلاهای آن را غارت کرده و ساکنینش را دزدیده اند. اما پیرمرد داستان ما که نامش «لپ» است، از این حمله جان سالم به در برده و حالا باید برای نجات خانواده و دوستانش تلاش کند.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

گیم پلی بازی مشابه دو نسخه قبلی این مجموعه است، اما پیشرفت های قابل ملاحظه ای نیز در آن مشاهده می شود. برای مثال تعداد ارتقاهایی که در طول مراحل بازی به دست می آورید بیشتر شده اند و این به جذاب تر شدن روند گیم پلی کمک می کند. همچنین دشمنان جدید بازی که رفتارهای متفاوتی از خود نشان می دهند باعث می شوند تا سطح چالش مراحل بازی بالاتر رود. حرکات لپ نیز مثل گذشته روان و کم نقص طراحی شده اند و در بخش کنترل بازی مشکلی را حس نخواهید کرد.

بازی در مجموع 5 دنیای مختلف دارد که هر کدام تم و حال و هوای خاص خود را دارند. در این دنیاها باید 120 مرحله را پشت سر بگذارید که با احتساب مراحل فرعی، این تعداد افزایش نیز میابد.

گرافیک Lep’s World 3 شبیه بازی های فلش قدیمی است و ممکن است کمی تاریخ مصرف گذشته به نظر برسد، اما محیط های شاد و رنگارنگ بازی به زیبایی طراحی شده اند؛ ضمن اینکه تنوع محیط ها نمی گذارد هرگز از ظاهر بازی خسته شوید.

معرفی بازی موبایل King's Empire
بیشتر ببینید

یکی از بخش هایی که بازی های سکوبازی مانند Lep’s World 3 باید خیلی به آن توجه کنند، صداگذاری و به خصوص موسیقی بازی است. متاسفانه در این بازی شاهد کم کاری در این بخش هستیم. موسیقی ها تم شادی دارند اما خیلی زود تکراری و خسته کننده می شوند. صداگذاری نیز اگر بدتر از موسیقی نباشد قطعا به همان اندازه ناامید کننده است. البته بازی های قبلی این مجموعه نیز دقیقا از همین مشکل رنج می بردند.

به طور کلی اگر دو بازی قبلی سری Lep’s World را تجربه کرده اید و از طرفداران این مجموعه هستید، پیشنهاد می کنیم این قسمت را نیز از دست ندهید. اگر هم تا به حال Lep’s World بازی نکرده اید، بد نیس برای دقایقی هم که شده با پیرمرد دماغ قرمز همراه شوید.

امتیاز ویژن ها - 3

دریافت از بازار

ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)