your-thoughts-shape-your-beliefs
کسب درآمد دلاری در ایران

تا به حال به این فکر کرده‌اید که باورهایتان از کجا می‌آیند؟ همین‌طوری از توی هوا نمی‌پرند توی سرتان. باور‌هایی که راجع به هرچیزی در زندگی‌تان دارید در مدت زمانی با یک طرز فکر استوار، ساخته شده‌اند. می‌توانید ذهن‌تان را به عنوان یک غار بزرگ تصور کنید، که پر از غار‌های مختلف است.

باور‌های شما حقایقی هستند که با چکه‌ای ثابت از افکار در ذهن‌تان شکل گرفته‌اند، با گذاشتن بخش‌های مثبت، منفی و احساسات بی تفاوتی، همان‌طور که در سرتان همانند قندیل حرکت می‌کنند. در اینجا، این مثال به باور‌هایتان در رابطه با عشق، رابطه جنسی، ازدواج، بچه‌ها و خانواده مربوط می‌شود. در گوشه سیاست، دین و کلاه گیس باورنکردنی‌ای است که رئیس‌تان می‌پوشد. قندیل‌های ذهن‌تان هزاران چیز از این شکل‌های خیالی هستند، بزرگ، کوچک، مثبت، منفی و هرچیزی مابین این‌ها، که هر کدام از چکه‌های آن‌ها، ثابت از اندیشه های ثابت‌تان ساخته شده‌اند.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

بعضی از باور‌ها ساکت و بزرگ در طول زمان رشد کرده‌اند و عملا فناناپذیر هستند، مثل این می‌ماند که در رسیدن به خوبی، سنگ باشند. بعضی‌ها هم در دور و بر نازک هستند و می‌شود به راحتی شکست‌شان. این غار ذهنی یک استعاره خام است، ولی نشان می‌دهد که چقدر یک روند ثابت در اندیشه هایتان می‌تواند تبدیل به باور‌هایی شوند که قابل فرسایش نیستند. گاهی اوقات این چیز خوبی است.

این یک محتوای ویژه است!

دسترسی فقط برای کاربران ویژه رسانه ویژن ها ممکن است.

برای مشاهده محتوا وارد شوید!VIP-icon

5 عادت برای رسیدن به شادی انسان‌های موفق
بیشتر ببینید
ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)