jim-run-7-traits-of-a-great-leader
کسب درآمد دلاری در ایران

اگر می‌خواهید رهبری شوید که آدم‌های با کیفیت را جذب می‌کند، کلیدش این است که خود نیز انسان با‌کیفیتی بشوید. رهبری به قدرت جذب فردی به سمت هدایا، مهارت‌ها و فرصت‌هایی که شما به عنوان یک صاحب، مدیر و یا یک والد دارا هستید می‌گویند. جیم ران به رهبری می‌گوید، چالش بزرگ زندگی.

چیزی که در رهبری مهم است، خالص کردن مهارت‌تان است. تمام رهبران بزرگ به کار کردن بر روی خودشان ادامه می‌دهند تا زمانی که تاثیرگذار شوند. با این روش‌ها شما نیز راه و روش هایشان را یاد خواهید گرفت:

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

1- یاد بگیرید که قوی باشید ولی نه بی‌ادب.

قوی بودن یک قدم اضافه است که باید برای تبدیل شدن به رهبری قدرتمند، قادر با دایره بزرگی از دسترسی ها بردارید. بعضی ها بی ادبی را با قدرت اشتباه می‌گیرند. حتی مثال خوبی هم برای قدرت نیست.

2- یاد بگیرید که مهربان باشید ولی نه ضعیف.

ما نباید نقاط ضعف را با مهربانی اشتباه بگیریم. مهربانی ضعیف بودن نیست. مهربانی نوع مشخصی از قدرت است. ما باید به قدری مهربان باشیم که به کسی حقیقت را بگوییم. ما باید به قدری مهربان و با ملاحظه باشیم تا همه را در خط نگه داریم. ما باید به قدری مهربان باشیم که حرف درست را بگوییم و از فریب دادن دوری کنیم.

3- یاد بگیرید که بی‌پروا باشید ولی نه قلدر.

برای بردن روز نیاز به بی‌پروایی دارید. برای ساخت نفوذتان، باید به مقابل گروه‌تان بروید. شما باید حاضر باشید تا اول تیر را بخورید، متوجه اولین مشکل شوید، اولین نشانه از دردسر را کشف کنید. همانند یک کشاورز، اگر می‌خواهید حاصل برداشت خود را بگیرید، مجبور هستید که بی‌پروا باشید و با علف‌ها, باران و همین‌طور حشرات و دیگر چیزها نیز سر و کله بزنید. باید لحظه را تصاحب کنید.

این یک محتوای ویژه است!

دسترسی فقط برای کاربران ویژه رسانه ویژن ها ممکن است.

افکارتان باور‌های شما را می‌سازند
بیشتر ببینید

برای مشاهده محتوا وارد شوید!VIP-icon

ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)