if-you-are-not-happy-you-are-not-successful-enjoy-the-adventure
کسب درآمد دلاری در ایران

چیزی برای در نظر گرفتن، بیایید بگوییم که هدف شما تبدیل شدن به مدیری در یک شرکت بزرگ است. بعد از سال ها استرس شدید، نگرانی و بهمن های احساساتی، بار بیش از حد ذهنی و فیزیکی، بالاخره به هدف‌تان می‌رسید، به همراه تمام ثروت و اعتباری که به همراه دارد. آیا این موفقیت است؟

اگر به فرهنگ لغت توجه کنید، جواب بله خواهد بود. فرهنگ لغت بستر موفقیت را این‌چنین معنی می‌کند: 1. مطلوبیت و یا ختم سعی‌ها و تلاش‌ها به هدف. 2. به محصول رسیدن ثروت، جایگاه، افتخارات یا چنین چیزهایی. به نظرم شگفت‌انگیز است که کلماتی همانند “شاد”, “شادی” یا “لذت” در معنی لغت “موفقیت” به حساب نیامده‌اند.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

متاسفانه معنی مرسوم ما از موفقیت به سادگی رسیدن به هدف است. به اندازه کافی بر روی تجربه و لذت بردن از ماجراجویی تاکید نشده است، ساختن شخصیت و درس گرفتن از درس های زندگی در مسیر.

یک سوال فرضی, اگر کسی ویدئویی از شما در حال بالا رفتن از نردبان بزرگ موفقیت نشان می‌داد، چه می‌شد؟ در این ویدئو، شما خودتان را مشاهده می‌کنید که در حال رسیدن به تمام هدف های‌تان هستید و ثروت به دست می‌آورید. در هنگام گذر از تمام این روند، هرچند، شما همچنین شاهد این خواهید بود که چقدر بدن، ذهن و روحیه خود را مورد توجه قرار دادید تا انرژی منفی مسیر را شدید‌تر کنید.

نه تنها شما اکثر زمان هایش ناراحت بودید، بلکه می‌توانید ببینید که قبول نکردن شادی و لذت بردن چگونه بر روی خوانواده‌تان، دوستان‌تان، همکاران‌تان و سلامتی کلی‌تان تاثیر داشته است. به این می‌گویند سکانس بده یک فیلم.

دست از خیال پردازی کردن بردارید و به رویاهایتان "بله" بگویید
بیشتر ببینید

دوباره سوال را از شما می‌پرسم. آیا این موفقیت است؟ این هم از جواب: نه!

این یک محتوای ویژه است!

دسترسی فقط برای کاربران ویژه رسانه ویژن ها ممکن است.

برای مشاهده محتوا وارد شوید!VIP-icon

ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)