8-things-you-need-to-do-to-survive-a-separation
کسب درآمد دلاری در ایران

همه‌ی ما قلب‌هایمان شکسته شده است. وقتی که این اتفاق برای شما می‌افتد، ویرانگر است و در همان حال که به خیلی ها نیاز دارید، آن‌ها در آن لحظه نیستند. دردی که وجود دارد و برای شما واقعی است. گاهی اوقات احساس می‌کنید که کاملا درمانده هستید و هیچ‌وقت از رنج کشیدن نمی‌گذرید. این خیلی مهم است که بدانید, کسانی کنارتان هستند, همیشه در انتهای تونل نوری وجود دارد و همچنین راه‌هایی برای کمک به شما. در اینجا نکاتی برای کمک کردن به شما برای رسیدن به آرامش و شادی دوباره ذکر شده است.

1- با شریک قبلی‌تان تماس نگیرید.

انصافا این قانون شماره یک برای جدایی است. فاصله‌تان را حفظ کنید و پیام ندهید، ایمیل ندهید، ملاقات نکنید و یا تماس نگیرید. حالا که دارید اون کار را می‌کنید، باید آن‌ها را از فیسبوک‌تان و یا هر شبکه اجتماعی دیگری که دارید نیز حذف کنید. لازم نیست که این کار همیشگی باشد، ولی در زمانی که بر روی کلمات با منظور و یا تضاد عاشقانه آسیب پذیر هستید، بهتر است که صدایشان را در ذهن‌تان نداشته باشید. ریسک برگشتن به رابطه‌ای که کار نمی‌کرد بالا است. شاید هم کارتان به جنگی از کلمات که از آخر نتیجه‌اش آسیب و اضطراب ختم می‌شود بکشد. به طور کامل قطع کردن روابط، وقتی که همه چیز تمام شده است، شما را در مسیر سریع‌تری, رو به خوب شدن می‌گذارد.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

2- به احساسات‌تان اجازه بروز بدهید.

گریه کنید، چشمان‌تان را قرمز کنید، داد و فریاد بزنید. هر عملی که شما را از دردی که حس می‌کنید بیرون می‌کند را انجام دهید. وقتی که مردم به مهربانی و شوخی به شما می‌گویند که تمام جدایی‌ها سخت است، به این خاطر است که سخت هستند. این بخش از روند خوب شدن را از خودتان نگیرید، اگر این کار را بکنید در بدن‌تان ریشه می‌کند. به طور طبیعی بعضی احساسات منفی را حس خواهید کرد، مهم نیست که چقدر جدایی‌تان ضروری بوده است. به احساسات‌تان احترام بگذارید و بدانید که هرچه بیشتر بروزشان دهید، شدت‌شان کمتر می‌شود. این کار به شما کمک می‌کند ازشان بگذرید.

نوستالژی: Legacy of Kain: Soul Reaver
بیشتر ببینید

3- پذیرش.

مقابله با پایان یک رابطه کمی شبیه به یک برنامه 12 قدمی است. خیلی سریع‌تر به پذیرش می‌رسید، اگر از آن فرد دور بمانید. این استراتژی بیشتر از هر چیزی بر روی زمان تکیه می‌کند, ولی راه‌هایی برای سریع‌تر کردنش وجود دارد. وضعیت را به صورت عینی نگاه کنید، حتی اگر با جدایی موافق نبوده‌اید. اگر که آن‌ها دیگر شما را دوست نداشته بودند، چیز خیلی غمگین کننده‌ای است و وقتی که قبولش کنید، خیلی گریه خواهید کرد. اگر هر دوی شما موافقت داشتید، چون رابطه به جایی نمی‌رسید، بیش از حد و اندازه چیزی را که می‌توانست متفاوت باشد را تجزیه و تحلیل نکنید. لحظاتی که در رابطه بودید، آن موقع وقتی بود که عمل هایتان مهم بود. الان مهم نیستند. ماموریت حال حاضرتان این است به جایی برسید که دیگر با خودتان بر سر اینکه چیزها چگونه هستند مبارزه نداشته باشید. این کار را با مهربانی انجام دهید و خودتان را سرزنش نکنید. شاید برای ذهن مدتی زمان ببرد تا با واقعیت کنار بیاید، ولی در همان حال، قبول کنید که رابطه به اتمام رسیده است.

این یک محتوای ویژه است!

دسترسی فقط برای کاربران ویژه رسانه ویژن ها ممکن است.

برای مشاهده محتوا وارد شوید!VIP-icon

ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)