5-easy-and-fun-things-you-can-do-to-be-happier-every-day
کسب درآمد دلاری در ایران

می‌توانید تصورش کنید؟ دارید توی یک جزیره گرمسیر زندگی می‌کنید، هر وقت که دل‌تان بخواهد از خواب پا می‌شوید و کارهای مورد علاقه خود را انجام می‌دهید. یک مردی به اسم جیویس برای شما صبحانه می‌آورد. در حالی که روی بالکن خانه‌تان دراز کشیده‌اید، تنها چیزی که می‌بینید، اقیانوس و پاهای‌‌تان هست. آه، زندگی آدم های جوان و بازنشسته.

همه ی ما رویا می‌بینیم که روزی شاد باشیم. تا آن موقع یا خیلی کار می‌کنیم, یا خیلی استرس داریم و یا زیر خط شادی هستیم. رویا بدون یک قرعه کشی میلیونی برنده شدن یا یک تماس از طرف عموی یک پا لبه مرگ ممکن بنظر نمی‌رسد. ولی اگر شاد نباشیم، پس چه چیز زندگی باحال است!؟

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

خبر خوب این است که شما همین الان می‌توانید شادی را به زندگی‌تان تزریق کنید. با چند راه ساده، می‌توانید بدن‌تان را از استرس خالی کنید. اینجا به پنج نکته مسخره ولی آسان اشاره شده است که هرکسی می‌تواند هر روز انجام دهد و احساس شادی کند.

1- روزانه از خودتان تعریف کنید.

خبر بدی را شنیده اید؟ اگر نشنیده‌اید پس حتما حواس‌تان به دور و اطراف نبوده. مجموعه بد بینی ها از طرف رسانه و حتی دوستان‌تان، راهی برای به پایین کشاندن شما دارد. چجوری باید خود را دوباره بکشید بالا؟ توسط مجله Proclaiming the Positive.

چیزی که راجع به خودتان باور دارید، تصدیق می‌شود؟ آیا شما قوی هستید؟ آیا شما توانایی دارید؟ آیا جدا از موانع، مایل به بردن هستید؟ وقتی راجع به چیزی که هستید با صدای بلند می‌گویید. آن بر احساسات شما تاثیر می گذارد. احساس اعتماد به نفسی در شما ایجاد می‌کند یا اگر بخواهم کلمه بهتری بگویم، در شما شادی ایجاد می‌کند. شاید دیوانه وار و یا حتی در ابتدا احمقانه بنظر بیاید، ولی این حجوم می‌تواند بسیار تاثیر گذار و معتاد کننده باشد. مشخصات شخصیت خود را بنویسید و با 20 تا در روز اول شروع کنید. این موج های پی در پی مثبت و اعلامیه ها، معمولا افراد منفی را مورد آزار قرار می‌دهد. وقتی که این اتفاق افتاد، آن ها را با صدای بلند تر بگویید. شادی بیشتر.

اسپویل!: بررسی داستان بازی Uncharted
بیشتر ببینید

2- ببخشید.

همینطور که همیشه گفتم، “بهتر است ببخشید تا دریافت کنید.” یا شاید هم فرد دیگری این را گفته باشد. بخشش یکی از قدرتمند ترین حرکات برای ساخت شادی در تمام تاریخ است. ولی شروع نکنید به تند تند کشیدن چک های 100 دلاری، درسته که این کار هم شادی می‌سازد، ولی نه برای شما. به جای آن، بروید و در اعمال بشر دوستانه شرکت کنید.

چی داری که بتوانی ببخشی؟ کلمه ای حرف از انگیزه به یک دوست. یک دست کمک کننده در مواقع نیاز، یک انعام چاقالو به گارسون و یا یک فنجان قهوه غافلگیر کننده برای یک همکار. تمام این چیز‌ها می‌تواند احساس لذت بخشی از خود گذشتگی در شما ایجاد کند. در مقاله روانشناسی وی، “چگونه بخشیدن، ما را شاد می‌کند.” Theresa J. Borchard توضیح می‌دهد که این تجربه شخصی خیر‌خواهی است، زمانی که روابط اجتماعی را شروع می‌کنید، باعث تولید و ترویج خیری بزرگتر می‌شود.

3- اول روز کاری را به اتمام برسانید.

این یک محتوای ویژه است!

دسترسی فقط برای کاربران ویژه رسانه ویژن ها ممکن است.

برای مشاهده محتوا وارد شوید!VIP-icon

ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)