5-daily-habits-of-very-successful-people
کسب درآمد دلاری در ایران

همه ی ما می‌‌دانیم که عادت‌ها می‌توانند یا به موفقیت شما در زندگی کمک کنند و یا آسیب بزنند. عادت های بد می‌توانند شما را از چیزهایی که می‌خواهید انجام بدهید دور کنند، عادت های خوب می‌توانند به شما کمک کنند تا زندگی ای پر از عمل و دستاورد بسازید.

اگر به کسانی که به آن ها احترام می‌گذارید نگاه کنید، افراد موفق، خواهید دید که آن‌ها هر روز خود را صرف انجام کارهایی می‌کنند که به آن‌ها کمک می‌کند به بزرگترین هدف هایشان دست پیدا کنند. این نمی‌گوید که آن‌ها بی نقص هستند، چون هیچ کس نیست، ولی با وجود چیزهایی که در زندگی شان کامل نیست، به انجام کارهایی که تاثیر مثبتی دارند ادامه می‌دهند. این کار با عادات روزانه‌شان شروع می‌شود.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

حالا در همان حال که همه‌ی ما می‌توانیم عادات موفقیت را مطالعه کنیم، اگر آن دانش را پیاده‌سازی نکنیم کاری بی فایده است. اینجا به پنج عادت روزانه افراد بسیار موفق اشاره شده است، عاداتی که می‌توانید برای ساخت زندگی‌ای که واقعا می‌خواهید زندگی کنید به دست بگیرید.

1- انسان های موفق روزشان را از شب قبل برنامه ریزی می‌کنند.

زمانی که برنامه‌ریزی ندارید، از مسیر منحرف شدن آسان است. بدون برنامه‌ریزی از نحوه‌ای که روزتان قرار است باشد، بیدار خواهید شد و نمی‌دانید که می‌خواهید چکاری انجام بدهید و بدست بیاورید. انسان های موفق شب قبل کمی زمان به خود می‌دهند تا هدف های روشنی برای روز بعدشان مشخص کنند. سپس بیدار می‌شوند و شروع به عمل کردن به لیست‌شان می‌کنند.

زندگی همیشه بر اساس برنامه ها پیش نمی‌رود، ولی با یک برنامه ریزی می‌توانید مسیرش را تنظیم کنید.

17 نقل‌قول برای زیبا زندگی کردن
بیشتر ببینید

2- انسان های موفق کتاب می‌خوانند تا الهام بگیرند.

مطالعه یک عنصر ضروری برای موفقیت است، کتاب ها دارای دانش زیادی هستند. ظاهرا الون ماسک در نوجوانی حداقل روزی 4 ساعت مطالعه می‌کرده است. چهار ساعت و ببینید که چقدر به فرد موفقی تبدیل شده است.

خصوصا یک زمان مشخصا وجود ندارد که بگوید چقدر باید در روز مطالعه کنید، ولی ساخت یک عادت روزانه برای مطالعه کردن دانش‌تان را گسترش خواهد داد و در ماجراجویی‌تان به سمت موفقیت کمک خواهد کرد.

این یک محتوای ویژه است!

دسترسی فقط برای کاربران ویژه رسانه ویژن ها ممکن است.

برای مشاهده محتوا وارد شوید!VIP-icon

ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)