12-motivational-quotes-for-fathers-in-our-lives
کسب درآمد دلاری در ایران

چون، جدا از چیزی که می‌گویند، پدرها عاشق مقداری شادی و به‌هم ریختگی نیز هستند.

در خودنمایی تمام تلاش های زندگی‌، پدران‌مان به ما یاد داده اند که برویم و با دنیا روبرو شویم. از درس هایی که می‌دهند ما آموختیم که چگونه با علاقه پیش برویم و چگونه به اعتقادات‌مان پایبند باشیم. پدری کاری است که به بیش از یک شیوه برای عشق ورزیدن نیاز دارد.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

در روز پدر ما مردی را که به ما بزرگ بودن ( و همین‌طور مهم شمردن مسیر) را آموخت، مورد افتخار قرار می‌دهیم. جشن خود را برای مردهای قوی زندگی، مراقبان، فراهم کنندگان و کسانی که ما را رو به جلو هل می‌دهند، با این نقل قول ها شروع کنید.

قبلا پدرم به من می‌گفت که هیچوقت برای انجام کاری که می‌خواستی انجام بدی دیر نیست. او می‌گفت، تا زمانی که تلاش نکنی، هیچوقت نمی‌دانی که قادر به انجام چه کارهایی هستی.

Michael Jordan

پدرم همیشه به من می‌گفت که اگر به تو گفتند وایسا زنگ آخر به حسابت می‌رسیم، به آن ها بگو که نمی‌خوام صبر کنم، همین جا و همین حالا هم می‌توانم شما را شکست دهم.

Cameron Diaz

خوب وقتی که به زندگی پدرم نگاه می‌کنم، او زمانی که تشکیل خانواده داد 20 سالش بود و همیشه هم باحال ترین پدر بود. او همه کار برای بچه هایش کرد و هیچوقت کاری نکرد که باعث شود ما احساس کنیم که او تحت فشار است. می‌دانم که حتما باید احساس عالی ای باشه که بتوانی مردی شبیه به آن باشی.

Adam Sandler

پدران مهارت هایی دارند که هیچوقت در خانه استفاده نمی‌کنند. شغل‌تان، منظره سازی است و نمی‌توانید لباس بپوشید و به یک بچه 4 ساله غذا بدهید؟ بیخیال، یکم وقت با بچه های‌تان بگذرانید… چیزی از مردانگی تان کم نمی‌کند. بلکه به شما مردانگی‌تان را می‌دهد.

Louis C.K.

این یک محتوای ویژه است!

دسترسی فقط برای کاربران ویژه رسانه ویژن ها ممکن است.

17 نقل‌قول که به شما کمک می‌کند شادی خود را پیدا کنید
بیشتر ببینید

برای مشاهده محتوا وارد شوید!VIP-icon

ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)