10-daily-habits-that-keep-you-from-succeeding
کسب درآمد دلاری در ایران

هیچ چیزی به عنوان موفقیت یک شبه وجود ندارد. تمام انسان های موفقی که می‌شناسید با انتخاب های روزانه‌شان به موفقیت‌‌ رسیدند. برخی از آن انتخاب‌ها خارق العاده هستند، ولی بیشترشان عادت‌های ساده‌ای می‌باشند که می‌توانند اضافه شوند، قدم به قدم، روز به روز.

انسان های بسیار موفق خودآگاه هستند و توسعه شخصی‌شان را جدی می‌گیرند. آن‌ها به طور منظم عادات خود را ارزیابی می‌کنند و برای رشد مداوم تلاش می‌نمایند.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

هر چند وقت یک بار عادات خود را ارزیابی می‌کنید؟ هرچند وقت یک بار نه تنها به دنبال پیدا کردن راه هایی برای رشد، بلکه همچنین برای جشن گرفتن برد‌های خود وقت می‌گذارید تا انگیزه اضافه، الهام، انرژی و موفقیت تولید کنید؟

اگر در کسب و کار و زندگی خود موفقیت بیشتری می‌خواهید, با تغییر دادن روزتان شروع کنید.

نگاهی به یکی یا تمام عاداتی که باعث عقب نگه داشتن شما از موفقیت‌تان می‌شوند بکنید. دور انداختن یک عادت بد و ساخت عادتی جدید می‌تواند اولین قدم برای سوق دادن شما به سمت موفقیتی بزرگ تر، تاثیرات و تکامل باشد.

۱- روال صبح‌گاهی‌تان معدوم است.

وقتی که کارهای زیادی برای انجام دارید و همه چیز فوری است، همه‌ی لحظات گرانبهای صبح‌تان برای هرکاری کردن هدر می‌شود, همین که از خانه بروید بیرون و به کارتان برسید.

ولی با اینکار یکی از فرصت های مهم تحت کنترل‌تان برای تضمین کردن موفقیت را از دست می‌دهید. می‌توانید یک روال صبح گاهی طراحی کنید که خاص به شیوه زندگی‌تان باشد و هم از نظر فیزیکی و هم ذهنی شما را برای بهتر عمل کردن سوق دهد. اگر بین ۱۰ یا ۱۵ دقیقه برای طراحی یک روال صبح گاهی وقت بگذارید, می‌توانید بجای شروع کردن روزتان با دستپاچگی، انرژی بیشتری داشته و بیشتر متمرکز باشید، اعتماد به نفس بیشتری خواهید داشت و در طول روز موثر‌ تر خواهید بود.

اسپویل!: بررسی داستان بازی God of War
بیشتر ببینید

روال من شامل مدتی پیاده روی و کمی مطالعه و نوشتن است. من عاشق این هستم, قبل از اینکه بقیه بیدار شوند برخیزم، زمانی که خانه ساکت است.

۲- زمانی که چیزهای سخت پدیدار می‌شوند, نقاط قوت خود را فراموش می‌کنید.

معمولا، زمانی که با موانع غیر قابل انتظار روبرو می‌شویم، مثل آهویی نگران که چراغ روی سرش اینور اونور می‌پرد, می‌شویم. ولی اگر هر روز نقاط قوت خود را به خودتان یادآوری کنید، شما به مسیر بهتری برای راهی بهتر و سریع‌تر هدایت خواهید شد تا مسیری از شک کردن به خودتان.

یکی از ارزیابی‌های مورد علاقه ام پیدا کردن نقاط قوت است و هر هفته آن را چک می‌کنم (گاهی اوقات هم هر روز) تا به خودم یادآوری کنم که از نقاط قوتم استفاده کنم.

۳- وقت عمده‌ای روی چیزهای جزئی می‌گذارید.

بجای اولویت بندی مهم ترین چیزهایی که باید هر روز به اتمام برسند. این راه دیگری برای گفتن این است که شما پرحاصل تر و شادتر خواهید بود اگر که تغییرات رو به رشدی در اینکه چگونه وقت‌تان را مدیریت می‌کنید درست کنید. می‌تواند به سادگی این باشد که هر روز صبح سه چیز مهم برتری که باید به اتمام برسند را بررسی کنید و یا برای تمرکز بر روی یک چیز بدون وقفه، برای ۶۰ دقیقه زمان تنظیم کنید.

این یک محتوای ویژه است!

دسترسی فقط برای کاربران ویژه رسانه ویژن ها ممکن است.

برای مشاهده محتوا وارد شوید!VIP-icon

ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)