Web-Hosting-Services
کسب درآمد دلاری در ایران

اغلب این‌مورد نادیده گرفته می‌شود. میزبان وب یکی از مهم‌ترین کلیدهای موفقیت یک وب‌سایت است. انتخاب بهترین میزبان وب برای ورپرس می‌تواند سئو سایت شما را بهبود بخشد و حتی باعث افزایش فروش و بازدید‌کننده شود. انواع مختلفی وجود دارد، هاست رایگان، هاست اشتراکی، سرور مجازی، سرور اختصاصی و … در ادامه ما به شما کمک می‌کنیم که بهترین میزبان وب را برای وردپرس خود انتخاب کنید.

پیش‌نیاز های وردپرس چیست؟

مطمئنا شما بسیار شگفت‌زده خواهید شد وقتی متوجه می‌شوید که وردپرس اسکریپت بسیار سبک و بهینه شده ای است. وردپرس تقریبا با تمامی میزبان‌‌های وب سازگاری کامل دارد.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

موارد مورد نیاز وردپرس عبارتند از:

  • PHP نسخه ۷ یا بالاتر
  • MySQL نسخه ۵.۶ یا بالاتر

با توجه به محبوبیت وردپرس اکثر سایت‌هایی که اقدام به ارائه خدمات میزبانی وب می‌کنند دارای پلن‌های بسیار خوبی برای میزبانی وردپرس هستند. حتی برخی از آن‌ها نصب وردپرس را نیز برای شما انجام خواهند داد و پشتیبانی بسیار خوبی دارند.

چیزهایی که باید در انتخاب بهترین میزبان وب برای وردپرس در نظر گرفت

سرعت، امنیت و قابل اطمینان بودن از موارد بسیار مهمی هستند که می‌بایست قبل از انتخاب بهترین میزبانی وب برای وردپرس خود در نظر داشته باشید. با این‌حال مهم‌ترین عامل نیازهای شما است، باید تمامی جوانب کار و نیازهای خود را در نظر بگیرید و سپس به بررسی میزبان‌های وب مختلف بپردازید و بهترین گزینه را انتخاب کنید.

این یک محتوای ویژه است!

دسترسی فقط برای کاربران ویژه رسانه ویژن ها ممکن است.

برای مشاهده محتوا وارد شوید!VIP-icon

اسپویل!: بررسی داستان بازی Gears of War 4
بیشتر ببینید
ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)