wordpress-world
کسب درآمد دلاری در ایران

پس از اینکه وردپرس را با موفقیت نصب کردید، حالا وقت آن است که سایت خود را جهانی کنید؛ یعنی تمامی محتوای سایت را در اختیار موتورهای جستجو قرار دهید. بعد از اینکه شما امکان دسترسی به وردپرس را برای موتورهای جستجو فراهم می‌کنید، گوگل، یاهو و … پس از مدتی بطور مداوم با توجه به تعداد و نوع محتوایی که منتشر می‌کنید از سایت شما بازدید و مطالب سایت را ایندکس می‌کنند. خب همین مورد کافیست تا هزاران کاربر از هرجای دنیا به سایت شما کشیده شوند؛ روزانه هزاران کاربر مختلف از طریق سایت‌های جستجوگر به دنبال محتوای مورد نیازشان می‌گردند، مطمئنا به نمایش درآمدن سایت شما در بین نتایج جستجو اتفاق بسیار خوشایندی است.

بررسی تنظیمات اولیه مربوط به موتورهای جستجو در وردپرس

وارد بخش تنظیمات و سپس خواندن (دایره قرمز در تصویر بالا) در وردپرس شوید و سپس اگر می‌خواهید که موتورهای جستجو محتوای سایت را بررسی و ایندکس کنند، دقت داشته باشید که تیک گزینه نمایش به موتورهای جستجو (دایره سبز در تصویر بالا) غیرفعال باشد و سپس بر روی گزینه ذخیره تغییرات (دایره آبی در تصویر بالا) کلیک کنید.

تبلیغات
پیشگیری و درمان افسردگی

حتما در شبکه های اجتماعی فعالیت داشته باشید!

فعالیت در شبکه های اجتماعی مرتبط با کسب و کار اینترنتی شما نقش بسیار مهمی برای جهانی شدن سایت‌تان ایفا می‌کند. شبکه های اجتماعی مختلفی مثل اینستاگرام، فیسبوک، توییتر و … سعی کنید روزانه محتوای سایت خود را به اشتراک بگذارید و از کاربران نیز بخواهید مطالب شما را در صفحه های شخصی خود منتشر کنند.

وردپرس چیست؟
بیشتر ببینید
ad
کسب درآمد دلاری در ایران

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)